Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
 81/104 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben megkeresném hol laksz és apáddal együtt vernélek.

Hogy lehetsz ilyen kis ripacs? Téged irritál? Biztos az a cucc volt rajtad ami a lopott pénzből vettél... Vásárolni eltudtál menni apád nélkül de suliba már nem?

Kaját gondolom kapsz azóta is, fürödhetsz, netezhetsz ... Anyád mit szólt?


Nézzél már magadba kis takony...

2020. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni megnyilatkozásaid meg a hozzáállásod alapján szerintem apádnak már jó régóta gyűlik a hányingere miattad, és ez a lopás meg a gyűlölködős szöveged csak az utolsó csepp volt a pohárban.
2020. febr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezek után még elvárnád, hogy elcipeljem a seggedet kocsival iskolába 17!!! évesen, akkor ki is dobnálak a házból. Ha lopni meg shoppingolgatni elég nagy vagy,akkor fel tudsz ülni a buszra és bemenni iskolába...
2020. febr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vissza kéne vegyél az arcodból, mert szerintem közel állsz hozzá, hogy 18 évesen kitegyenek a családból. Nagykorúval szemben a szülőnek nincs többé kötelessége, és ha meg nem húzod magad, lehet, hogy kivesznek neked egy szobát, kifizetik a kauciót meg egyhavi lakbért, odaviszik a cuccaidat, aztán élj, ahogy tudsz. És fizesd, amiből tudod.
2020. febr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
100%
És ha ott is kiveszel a lakótársad tárcájából, nem mosolyszünet lesz, hanem rendőrségi feljelentés és börtön.
2020. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már messze az a 18. év.
2020. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 A kérdező kommentje:

#83 honnan veszed hogy hány éves vagyok?!

Mert nagyon mellé lőttél. 3 évvel fiatalabb vagyok.

2020. febr. 18. 15:37
 88/104 anonim ***** válasza:
100%
Szóval még a 8 osztályod sincs meg de lopni azt van eszed. Anyád mit szólt ahhoz hogy tolvajt nevelt?
2020. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
81%
Nem írtad már le egyszer, hogy 17 vagy? Vagy azt másik kérdésnél olvastam? Vissza már tuti nem keresem ezért... Amúgy ide is 16 már a minimum regisztráció, de nem hiszem, hogy ezért már tiltanának..
2020. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg vigyázni kéne a kölökkel, mert felkutat és meglop. 🤭🤭🤭
2020. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!