Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
86%

Elvettél egy tízezrest a pénztárcájából az engedélye nélkül?


Hát, én sosem ütöttem meg a gyerekeimet, de azt mondom: megérdemelted volna, hogy apád fölpofozzon!

És utána még olyat mondtál neki, hogy gyűlölöd?

Nos, ezek után gyakorlatilag bármit mondott volna, megérteném apádat.


Döbbenetes, hogy te azt vártad, hogy ezek után apukád kérjen tőled bocsánatot.

2020. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
89%

"Nem loptam el mert szólni akartam hogy elvettem és majd később visszafizetem."

Ez a baj ezzel a mai PC dumával, hogy úgy nő fel egy teljes generáció, hogy 18 év alatt sem fogja fel, hogy mit jelent lopni, meg hasonló egyértelmű (de manapság nem PC, ezért alig használt) szavak!

2020. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
95%
"Nem loptam el mert szólni akartam hogy elvettem és majd később visszafizetem." De, elloptad. Engedély nélkül elvenni egyenlő a lopással. Tudod milyen pokoli érzés egy szülőnek hogy meglopja a tulajdon gyereke? Tudod milyen végiggondolni hogy el kell zárni a saját otthonában a pénztárcáját - a SAJÁT gyereke elől - hogy ez ne ismétlődhessen meg?
2020. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
94%

Ha kérdezés nélkül elveszel valamit az igen is lopás. Le lehet pontozni nem érdekel. Az, hogy később vissza teszed meg szólsz neki nem mentség. És ha abból akarta számlát befizetni vagy a kaját megvenni,tankolni?


Ha vissza akartad tenni később akkor elvileg neked is lett volna erre pénzed nem várhatott volna?

De arra nem válaszolsz, hogy miért nem kérted el.

2020. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 anonim ***** válasza:
93%
Jó lenne ha felfognád hogy a szüleid pénze nem a tiéd, hiába tartanak el.
2020. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/104 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek veled 12-es.


Mi ez, ha nem lopás?

Akkor nem lett volna lopás, ha KÉR az apjától. Ami eleve feltételezi, hogy előtte szól.

2020. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 A kérdező kommentje:
Ezért nem akartam leírni mert rögtön mindenki őt védi. Pedig szerintem amit ő mondott sokkal rosszabb mint amit én tettem.
2020. febr. 15. 21:16
 18/104 anonim ***** válasza:
95%
Mire kellett a pénz? Miért nem mertél kérni tőle?
2020. febr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom ez nem az első húzásod, és az alapján, hogy egyáltalán nem érzed, hogy ez mennyire prosztó proli viselkedés, valószínűleg én is hozzádvágtam volna valami sértőt.
2020. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/104 A kérdező kommentje:
Jólvan tudom hogy nem kellett volna elvennem és kérnem kellett volna. Nem vagyok ilyen elkényeztetett kis hülye gyerek mint aminek beálítotok. Bocsánatot kérnék tőle ha nem modott volna ilyen dolgokat. És nem érezném úgy hogy utál.
2020. febr. 15. 21:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!