Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
 71/104 anonim ***** válasza:
86%
"Nem ismerjük a kérdező családját, nálunk pl. teljesen normális volt gyerekként, hogyha kellett pénz - mert nem kaptunk zsebpénzt - akkor volt egy bögre, ahonnan kivehettünk. Nekem az alapján, hogy az édesapa otthon hagyta a pénztárcáját, valami hasonló felállásnak tűnik" Ja, és azért akadt ki az apa amiatt hogy lazán lenyúlta kérdés nélkül a pénzt a kérdező.
2020. febr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy nálatok ez szokás-e, de ülj le beszélgetni apáddal. Mondd el mégegyszer, hogy bocsánatot kérsz, a lopásért és a gyűlöllek-ért is. Akár ajánld fel, jogy jobban besegítesz a házimunkába, és természetesen visszafizeted a 10est. Utána pedig mondd el, hogy rosszul esett neked, hogy a fentieket mondta, nagyon elszomorított, mert bár a vita hevében csúnyákat mondtatok egymásnak, mégis alapvetően szereted és fontos számodra.
2020. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem számított volna az s 10 ezres nem akad ki. Mellesleg az apa döntse el akar- e neki adni vagy sem.
2020. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 A kérdező kommentje:
Hogy beszéljek úgy vele hogy tudom hogy utál???! Szóba sem áll velem. Ma reggel is levegőnek nézett meg se kérdezte hogy elvigyen e suliba bezzeg a báttyámat elvitte. Nem egy suliba járunk de útbaesett volna. Most már tényleg nagyon irritál a viselkedése. Miért nem tud megbocsátani?
2020. febr. 17. 15:26
 75/104 anonim ***** válasza:
100%

Ha lopni tudsz tőle akkor gyalogolni is vagy buszozni. Ne te legyél felháborodva.

Anyukád eme húzásodra mit szólt?

Megsimizte a buksid, mert picsogtál?

2020. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
100%
Te fogyatékos vagy? Kisegítőbe jársz? Még mindig nem érted, mit csináltál?
2020. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van apádnak, nem fogod fel a tetted meg a szavaid súlyát. Vagy szájba kéne erősen vernie, vagy csak ez a levegőnek nézés vezet nálad valamire, de valószínűleg hónapok kellenek ahhoz, hogy leessen neked a tantusz, és ne magadat érezd mártírnak.
2020. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
100%
Még téged irritál a viselkedése? Én kidobtalak volna ha meglopsz és arcoskodsz. Lopj pénzt buszra is, másra úgyse vagy jó.
2020. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim ***** válasza:
30%

Én ha megvan a pénz, azzal együtt készítenék egy kis ajándékcsomagot apukádnak. A kedvenc csokija pl, a 10ezres mellé, egy doboz gumi, és egy papírja.

"Apu, ne haragudj, paraszt voltam tudom. Itt van a pénz, többé nem fordul elő. És itt van ez is, igaz, eszedbe juthatott volna x évvel ezelőtt, de most segítek, nehogy mégegyszer beleess ugyanabba a hibába!

Fiad/lányod, xy"

2020. febr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
100%
Persze, utolsó. Nehogy ne marjon még egyet az apjába a sértett kis tolvaj. Ha ezt eljátszaná, az apa helyében elpaterolnám a háztól.
2020. febr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!