Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
16%

Te kezdted , "a hulyeseggel" , ugye ?

S nem elso alkalommal viselkedtel rosszul s nyitottad ki a szadat , ugye?

Bogtel ? Csodafegyver , zsarolas .

Apad hibaja a viselkedesed .

O bocsatotta meg az eddigi "nem kellett volna" "hulyesegeidet" s viselte el feleselo/odamondogato szadat addig , amig tul nem lepted a hatart....

Felnott - idos- korban mar megkezdodott a "visszaszamlalas": 10..9...8 evig elunk még...?

Az az apad problemaja , hogy vege fele tart az elete es MEGBUKOTT.

Nem volt jo nevelo...

"Nemkellettvolnahulysegeket" csinal a gyereke , s még pofan is kopi...

Kerjen bocsanatot ? Elkepeszto

2020. febr. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk arra még kíváncsi lennék hogy anyád mit szólt a lopáshoz. Anyádnak is felkellett volna pofozni meg letiltani a netről stb...

Uhh hát én is drogra tippelek lassan... Ruház tuti anyádékkal veszed, mert kb egy cipő annyi hanem kérik 45 ezres cipőt ruha is.


Mikor akartad vissza adni? Egy nap két hét fél év? Ki tudja hányszor loptad már meg.


Aztán ha hétfőn nem lesz a hütőbe semmi akkor ne sírjál.


Örüljél neki, hogy apád ennyivel lerendezte megérdemelted.

Én a helyében két nagy büdös pofont adtam volna anyád helyében meg a harmadikat.

Telefont el, internet ki is kvára nem mehetnél sehova.

Ez a baj a mai kölykökkel. Azt hiszitek nektek mindent szabad. Hát nem!

Sztori alapján még sztem apádnak igaza is volt h anyád gyáva... Ő eme lopkodásra mit reagált? Gondolom megsimizte a kis buksidat mert picsogtál!!!!


" Mit csináljak hogy ne utáljon?" Kérj bocsánatot és ígérd meg h soha többet nem fordul elő ha kell vmire akkor kérsz .

Ezt ennyire nehéz magadtól kitalálni? Ide kell írkálni hogy mi mondjuk meg?

Eskü olyan korcs generáció van már h hihetetlen.

2020. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
66%

Hű, 42-es, mennyivel jobbak a korábbi generációk, igaz? Gondolkodj már el a történelmen. Nem is kell olyan messzire menni.

Mi az a csodálatos és hatékony minta, amit a “mostaniaknak” követniük kellene? Úgy általánosságban? Amiben a korábbiak jó példát mutatnak? Én 45 vagyok, de már tele a tököm ezzel az arcoskodással.

Például, ha apuka annyival emelkedettebb, akkor ilyet tuti nem mond. Kölcsönös bocsánatkérésnek helye van - de a “bölcsebb” generáció tagja mélyebbre ütött.

2020. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 A kérdező kommentje:
Egyik barátommal mentünk vásarolni és arra kellett a pénz mivel nekem elfogyott. Apám még akkor nem volt otthon. Azt gondoltam mire hazaérek akkor se lesz otthon de amikor hazajön szólok neki. De mire hazaértem már otthon volt és észrevette hogy eltünt a pénz. Aztán berángatott a szobámba és innentől tudjátok.
2020. febr. 16. 10:43
 45/104 anonim ***** válasza:
94%

Van telefonod? Akkor semmibe sem telt volna felhívni apádat/anyádat, hogy kéne pénz mert szeretnél találkozni xy barátoddal.

Vagy egyszerűen elmenni a találkára és nem venni semmit, lemondani azt.


Annyi opció lett volna de te a legrosszabbat választottad.


Még ma menj oda apádhoz és kérj bocsánatot


16/l

2020. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
82%

Pl bocsika 45 éves előkelőség. Szerintem a te szüleid is szíjat hasítottak volna belőled ha meglopod.

Ezen nincs mit szépíteni.

Meddig tartott volna telefonálni, hogy " szia, apa elveszek egy 10 ezrest baj? "


Itt alap probléma van. Okos telefon állandóan ott a gyerekek sőt idősebbek kezébe is,de ilyenkor baxnak szólni. Hagyjuk már... Arcoskodás hagyjuk már kinek van. Fiatalabb vagyok nálad valóban,de engem ha a gyerekem meglopna akkor kapna egy nagy büdös pofont.

Az meg h nem volt otthon nem mentség. Telefon van lehet szólni. Mert nem ő dolgozott meg érte. Lehet épp nem is tudott volna adni, mert kell kajára vagy tankolni erre a " ártatlan" kérdező ellopja a pénzt és vígan bevásárol magának.

Jajj meg ne sajnáljam már!

2020. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
77%

Itt alap erkölcsi meg nem gondolkodási dolgokról van szó.

Telefonon fel lehetett volna hívni, mert lehet épp nem tudott volna adni,de fontosabb volt a shoppingolás és még ő picsog, itt kér tanácsot mit tegyen.

Gondolkodni nehezére esik aztán neki áll feljebb.

Majd apád eldönti h tud e nélkülözni a te hulyesegeidre 10 ezret éppen ne te döntsd már el... " Nekem elfogyott" hát gondolom nem diákmunkázol, mellesleg most ez a 10 ezrest mikor óhajtod neki vissza adni?

Remélem büszkén hordod az új cuccokat közben meg picsogj benne, mert apád utál de te a saját hibádért már nem akarsz bocsánatot kérni!

Büszke lehetsz magadra.

Régebbi generáció tisztelte a szüleit nem,mint most!

2020. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
82%
Nem mellesleg biztos máskor is lopott már csak most azért hisztizik, mert lebukott ennyi. Aztán most h ki lett osztva neki áll feljebb
2020. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
85%

Ha biztos vagy benne, hogy adna, ha módod lett volna kérni, akkor is egy papírkát kellett volna a tárcájában hagyni. De ekkora összegnél hogy lehetsz abban annyira biztos, hogy nem kell neki? Számít rá, hogy van pénze, aztán egyszer csak nincs. Nagyon kellemetlen helyzetbe is kerülhet emiatt.

Ezután Te vagy megsértve (merthogy "visszaadtad volna"), és közlöd vele, hogy gyűlölöd, ahelyett, hogy bocsánatot kérnél. Persze, hogy berágott apád, ő is olyat mondott, amit nem kellett volna.

Valószínűleg ugyanúgy nem gondolta komolyan, mint Te, de elsőre NEKED kell bocsánatot kérni. És hogy a kérdésedre is válaszoljak: Ha többet nem csinálsz ilyet és hasonlókat, nem fog utálni.

2020. febr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
89%
És olyan hírtelen jött ez a vásárlás ugye? Nyilván. Meg kellett volna kérdezned egyáltalán elveheted e. És még neked áll feljebb. Gyanítom hogy nem ez volt az első kifogásolható huzasod és azért telt be ennyire a pohár apadnal.
2020. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!