Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha egy szülő ilyet...

Normális ha egy szülő ilyet mond a gyerekének?

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget amit nem kellett volna,ez miatt nagyon összevesztem az apámmal. Ordibált velem meg minden. Erre mondtam neki hogy gyűlölöm(de nem gondoltam komolyan csak haragudtam rá mert amiért ordibált velem). Erre ő meg mondta hogy már lassan ő is ott tart hogy utál engem. És most jön a legrosszabb. Azt mondta ők eredetileg egy gyereket terveztek csak becsúsztam másodiknak és anyám gyáva volt elvetetni pedig ő mondta neki és hogy megbánta hogy meggartottak. Aztán elment. Ez már két napja volt de még mindig nagyon fáj. Egész napot átsírtam. Miért mondta ezt? Ez azt jelenti hog nem szeret? Egyeltalán mondhat ilyet? Anyám azt mondta hog nem gondolta komolyan de sztem igen. Ha nem gondolta volna komolyan akkor már bocsánatot kért volna. Mit csináljak hogy ne utáljon?
2020. febr. 15. 20:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk te bántottad meg először...
2020. febr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
27%

Oké, a kérdező lopott, vagdalkozott, de azt azért akkor sem kellet volna mondania az apjának, hogy megbánta, hogy megtartották. Ez nagyon durva.

Amúgy ki az, aki kamasz korában semmi stiklit nem csinált?

Amúgy biztos nem komolyan mondta, mint ahogy te sem.

2020. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után ne mondta volna? Én egyáltalán nem csodálkozom az apuka megjegyzésén. Egy világ dől össze az emberben mikor szembesül vele hogy milyen a gyereke, és ráadásul még a gyerek érzi sértve magát mikor lebukik...
2020. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
87%

Stiklit biztos mindenki csinált,de szerintem kevesen loptak a szüleitől.

Anno mindenki fosott volna ilyet tenni, mert a fal adta volna a másikat.

Ma már ez a divat, hogy vissza ugatok.

Én is ezt mondtam volna h minek tartottam meg mert egy tolvaj.

2020. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
85%
Igaza van apádnak. Ellopod azt a pènzt, ami lehet, hogy kajára kell. Mègis hol èlsz te?
2020. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
98%
Te hülyeséget csináltál, apád meg nem jól kezelte. Mindketten hibásak vagytok, szerintem tedd meg te az első lépést és próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni. Amúgy ha eddig nem láttad jelét annak, hogy másként kezelne vagy nem szeretne úgy mint a tesódat, akkor biztosan csak dühből mondta. De azért képzeld bele magad az ő helyzetébe is: a lánya meglopja (mert hiaba is kenegeted el, ha engedély nélkül elveszed másét, az lopás), majd őrjöng vele és azt mondja hogy gyűlöli, érthető ha eldurran az agya. Keresd meg és kérj tőle bocsanatot és mondd el neki, hogy mennyire rosszul esett neked amit mondott. Ő is bocsanatot fog kérni.
2020. febr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
59%
Drogra kellett a pénz?
2020. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
82%

Bocsanatot kernel tole, ha nem mondott volna ilen dolgokat.?

Miert vagy ugy kiakadva? Azon miert nem akadtal ki, hogy loptal? Ja bocs a te ertelmezesed szerint hamarabb eszrevette a penz hianyat, minthogy szolhattal volna.

Nekem ezekrol boven van tapasztalatom. Tizenevesek csak akkor lopnak ekkora penzeket, ha az drogra kell. A mekizeshez, piahoz stb. nem kell tizeseket elcsenni, es nem is lehet beloluk visszafizetni, egy draga ruhahoz, cipohoz nem kell ennyire nagyon hirtelen elvenni penzt es elutazni se nagyon szoktak ilyen hirtelen a tinik. Viszont az x ezer forintos fure/speedre/ekire gyorsan kellhet a love es sokan ugy gondoljak majd gyors vissza is teszik foleg, ha esetleg csencselnek vele. Aztan vagy visszateszik vagy nem.

Es akis drogos kolkoknek sokott ekkora onerzetuk is lenni, meg ilyen tamadoak is altalaban, ha lebuknak, hogy ok hu de gyulolik a szulot.

Csak hat kevesen esnek igy pofara, mint a kedves kerdezo, hogy apuka nem meghunyaszkodik es zokogva elvonul netan ad magatol meg melle egy huszast csak jaaaj szegeny gyermeke o ne gyulolje mar ennyire esne lopja meglegkozelebb, hanem kozli bar ne tartottak volna meg.

Amugy attol fuggetlenul miert is vettel el penzt az apadtol, bizonyara nem felhotlen a kapcsolatotok es nem ez az elso es egyetlen eset, amikor kiakadt rad. (Csak hat jobb is es valoszinu nem is veletlen, amiert nem irod le.)


De nyugi egyreszt barki mondhatna, akinek gyereke lett, hogy o becsuszott es utolag megbanta, vagy ha tervezett volt, akkor is utolag banja. Ennek ellenere nyilvan nem veletlen dontittek a gyerek megtartasa mellett. Es ha apad annyira nem akart volna es annyira banna teged, akkor reg elmegy es itthagyja anyadat a f.ba. ehhez kepest x eve akarhogy is de gondoskodik rolatok.

Nagyon csalodott lehet es elso felindulasaban akart o is ugyanannyira megbantani teged, mint amennyire te megbantottad ot. A te korodban persze az identitaskereses a termeszetes es ilyenkor hatalmas nagy rossz lehet egy ilyet arcba kapni, hogy becsuszott vagy...de idejeelgondolkodni azon milyen felnott szeretnel lenni es mikor akarsz felnoni es felelossegtelesen viselkedni.

Ez itt egy nagy lehetoseg. Persze ha jobb gyereknek lenni, akkor varj meg par evet es majd tisztazd akkor hogy itt pontosan mi es hogyan volt, csak addig akkor ne rinyalj es sajnaltasd magad.

2020. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
91%
Lopsz, közlöd, hogy gyűlölöd és ő 💩 alak???
2020. febr. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
65%
Ha ilyen nulla lenne a gyerekem én is megbántam volna hogy megtartottam, és nem vagdalkozásból hanem őszintén. lehet apád is tényleg megbánta, hiszen már volt egy normális gyereke erre jöttél te...Szegény, tényleg sajnálom.
2020. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!