Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelt lányom a saját...

A nevelt lányom a saját tulajdonu házamba van bejelentve. Nagykorú lett fél éve. Nem akarom hogy továbbra is itt lakhasson. Ha kizárom és ő rendőrt hív mi történik velem? Bevisznek megbirságolnak?

Figyelt kérdés
Nem kérek lelki fröccsöt. Majd ha azon átmentek egy ilyen gyerek miatt amin én akkor "belémrughattok."
2020. febr. 17. 17:08
 91/134 anonim ***** válasza:
71%
Eltűntél, kérdező?
2020. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/134 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Bocs hogy nem irtam de sajnos nagyon beteg vagyok hétfő este óta. Influenza.

Voltam ügyvédnél. Szóval, a nevelt lányom jelenleg valóban szívességi lakáshasználo. Az ügyved megirta a felmondó levelet. Két tanú előtt kell átadnom neki a felmondást, szóban is el kell mondanom miről is van szó. A tanúkkal ezt lenyilatkoztatom. Az anyukám és,a,szomszédasszony lesznek a tanuk. A felmondás határidős adok neki egy kis időt. Ha nem hajlandó a hataridőig kiköltözni, akkor az okmányirodában kényszer kijelentést kell kérnem. Így jogcim nélküli lakáshasználová válik és ki lehet lakoltatni. Remélem holnapra jobban leszek és át tudom neki adni.

Most van egy kis nyugtom vmi barátnőjénel van pár napja. Holnap vagy holnaputan jön állitolag "haza".

2020. febr. 26. 20:33
 93/134 anonim ***** válasza:
89%
Jobbulást! Nagyon örülök, hogy halad előre az ügy, gyógyulj meg!
2020. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/134 anonim ***** válasza:
75%

Jobbulást!

Csak erősen! Lélekben sokan veled vannak innen!

Majd írj, mi volt, hogy fogadta stb.

2020. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/134 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok kicsit köszönöm hogy velem vagytok.A iratot még nem tudtam neki átadni mert azóta se jött haza. Ami persze nekem jó , viszont szeretném már ha haladhatna a dolog. Irok amint van fejlemény. Köszönöm nektek akik velem vagytok. Legyen szép napotok.
2020. febr. 29. 10:44
 96/134 A kérdező kommentje:
Átadtam! Március 10. a határidő...
2020. márc. 3. 21:31
 97/134 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szurkolok hogy rendbe legyél👍
2020. márc. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/134 anonim ***** válasza:
84%
Mit szólt a lány hozzá? Felfogta, hogy komolyan gondolod?
2020. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/134 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon drukkolok neked! Remélem hamar lelép a csaj, és végre rendeződik az életed.
2020. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/134 A kérdező kommentje:
Felfogta. Sőt ....azt hiszem rohadtul megijedt. Mondtam neki mit gondoltál meddig fogom tűrni amit csinálsz velem?
2020. márc. 6. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!