Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelt lányom a saját...

A nevelt lányom a saját tulajdonu házamba van bejelentve. Nagykorú lett fél éve. Nem akarom hogy továbbra is itt lakhasson. Ha kizárom és ő rendőrt hív mi történik velem? Bevisznek megbirságolnak?

Figyelt kérdés
Nem kérek lelki fröccsöt. Majd ha azon átmentek egy ilyen gyerek miatt amin én akkor "belémrughattok."
2020. febr. 17. 17:08
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/134 A kérdező kommentje:

Annyi mindent írtatok kérdeztetek hogy azt se tudom mivel kezdjem a viszontválaszaimat.

A párom nem volt soha rossz ember mig együtt voltunk. Amiota külföldön van teljesen megvaltozott.

Igen hivtam őt de azt mondta felnőtt a lanya menhen dolgozni.

Soha nem akartam mintaanyuka lenni csak úgy gondoltam ha mar nekem nem lehet gyermekem probalom legjobb tudasom es a,szivem alapjan a parommal egyutt nevelni egy kicsit problemas de szerethető kislanyt.

Sosem fogadott el sosem tudtam közel kerülni hozza. Mindig azzal volt elfoglalva hogy hogy csinaljon ki. Aki ezt ennyi ideig tűrte volna annak gratulalok. Nehogy en magyarazkodjak mar...nincs miert.

Sok penzt lopott tőlem. Azt a penzt amit keservesen kuporgattam össze,es kivettem a bankbol hogy egy kis autot vegyek belőle amivel megkónnyitettem volna a csalad eletet, a munkaba jarasomat pl. Ő ellopta,es elszorakozta a barataival. Azt hittem idegösszeomlast kapok. Az apja akkor se tett semnit. Furan állt mindig is a lanyahoz.

Kapott mindig zsebpenzt meg mindent ami erőnkből futotta. AMikor otthagyta a sulit termeszetesen nem kapott tőlem többet egy fillert sem.

Probaltam vele normalisan beszelni mindenről hiaba. Nincs tovabb nem megy. Hajlektalan lesz? Hatha,akkor elgondolkodik milyen jo is ha vki gondoskodik rolam, etet, fűt rám...

2020. febr. 18. 18:59
 62/134 A kérdező kommentje:
Ja es soha nem orditottam vele. Ellenben ő velem igen.
2020. febr. 18. 19:00
 63/134 A kérdező kommentje:
Nem az apja penzet szerettem...sose volt neki. Most mar van...le is lépett. Aki mindig jol.dóntött elete soran azoknak gratulalok. Jo nektek.
2020. febr. 18. 19:03
 64/134 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a sok megértő kommentet a tanácsokat.

Ma delutan leültem a lannyal beszelni. Semmi ...azt mondta ha besz@rok se tudom őt kitenni.Mindig is gyűlölt mert miattam neki rossz elete lett...ez igaz lett sajat szobaja, sok ruhaja, megismerte a finom kajakat, eljutott moziba szinhazba kirandulni wellneszezni es törödött vele vki...én. De ez mind borzalmas volt...hát ez van.

A munka vagy tanulas dolgot is felvetettem cserebe a gondoskodasomert...kiröhögött.

Holnap megyek az okmanyirodaba.

2020. febr. 18. 19:14
 65/134 anonim ***** válasza:
89%
Jól döntöttél kérdező!
2020. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/134 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon szép tőled, hogy nem egyszerűen kidobod, hanem ultimátumot adtál neki, akár még el is tartottad volna, ha továbbtanul.

De bebizonyosodott, hogy nem tudsz mit tenni, nem tudod helyette megfogni a saját kinyújtott kezedet. Ha nem nagy gond, írd majd meg, végül mi lett, látod, itt majdnem mindenki a pártodon volt, neked szurkol.

2020. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/134 anonim ***** válasza:
90%
Igen, légyszíves írd meg mi lett a történet vége. Mit mondtak az okmányirodában is. Nagyon kíváncsi vagyok!
2020. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/134 anonim ***** válasza:
91%
Hú, legszívesebben odamennék és p..fánverném a kiscsajt. Ellopja és elszórakozza egy autó árát, élősködik mit egy pióca (ráadásul egy "idegen" emberen), mert neki "jogai" vannak. Kérdező, le a kalappal, hogy meghoztad a döntést, jól teszed, így tovább! A fanyalgókkal meg ne foglalkozz!
2020. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/134 anonim ***** válasza:
89%

Zarcseret ne feledd!!!

Annyit hogy ne marafjanak bent nalad a cuccai. Es ne szolj elore mikor teszed ki. Azert ne maradjanak bent (remelem van pince vagy a szomszednak garazsa stb., mert az en mostohafiamat, amikor megszivatta (jogosan) egy no, akkor az siman nem engedte be tobbet a lakasba, de az edesanyja odament es kihivta a rendoroket, mert hogy a no a fiu cuccait nem akarta kiadni. Kijottek a rendorok o meg kipakolta a ruhait es a szamitogepet es kesz. De neked ez nyilvan nem hianyzik.


A lany biztos nem lesz hajlektalan (mindenki lenyugodhat) sajat tapasztalat tolunk ket gyereket kellett kidobni, az emlitett msotohafiut...akit azota mar vagy hatan dobtak ugyanugy ki. Es mindig talal valami i.ten barmat, aki befogadja (haverok, uj no, edesanya, baratno anyukaja). Vagyis az ilyenek, foleg ha volt kivel elbuliznia par szazezret, akkor lesz aki befogadja. Es be is fogjak.

2020. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/134 anonim ***** válasza:
85%
Engem is nagyon érdekel, mi lett. Dühítő, amit a csaj csinál. Amig a lakásból ki nem tudod dobni, zárd a konyhát, hűtőt, ne kapjon töled kaját, zárd a saját szobádat is, lehetőleg mindentől tagadd meg a hozzáférést, internet, mobilját ne fizesd.
2020. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!