Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nevelt lányom a saját...

A nevelt lányom a saját tulajdonu házamba van bejelentve. Nagykorú lett fél éve. Nem akarom hogy továbbra is itt lakhasson. Ha kizárom és ő rendőrt hív mi történik velem? Bevisznek megbirságolnak?

Figyelt kérdés
Nem kérek lelki fröccsöt. Majd ha azon átmentek egy ilyen gyerek miatt amin én akkor "belémrughattok."
2020. febr. 17. 17:08
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/134 anonim ***** válasza:
100%
Én is követtem. Örülök, hogy így lett. Okos ötlet volt, hogy az sms-t mentsd el, és mutasd meg az ügyvédnek. A másik, hogy arra is figyelj, hogy papíron is ki legyen jelentve. Kérdezd meg az ügyvédet, hogy mikor jelentheted ki? Ki kell-e várni a fél évet vagy most hogy elment, el lehet-e intézni egyszerűbben.
2020. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/134 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jókivánsagot és a tippet hogy mutassam meg az sms-t az ügyvédnek. Megtettem.Nem kell kivárnom a félévet ...ma kijelentettem őt az ingatlanomból.Minden jót nektek vigyázzatok magatokra!
2020. márc. 13. 15:09
 133/134 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végre rendeződött az ügy. A fenyegetéseiről szóló bizonyítékokat pedig tedd el, ha bármi történik legyen bizonyítékod. Reméljük hogy csak üres fenyegetés lesz, mert másra most nem futotta tőle.
2020. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/134 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mik a fejlemények, ha szabad érdeklődnöm?


Kevés ilyen kérdés van, ami az elejétől a végéig dokumentált.

2020. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!