Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni otthonról,...

Anyám ki akar dobni otthonról, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a 20 éves Martin vagyok. Úgy tűnik a történetem végére értem, köszönöm szépen az eddigi támogatásokat, de ennyi volt. Azért kiírom, hátha tudtok segíteni evvel.

Nagy stressz van itthon a karantén eleje óta, főleg az online oktatás kicsinál minket. Napok óta azt hallgatom, hogy ki leszek tagadva, mehetek világgá. A lényeg, amíg én kint levegőztem addig húgom akkorát vert anyám kezére, hogy valószínűleg megrepedt vagy eltörhetett. Anyám a padlón feküdt kezében a fájdalomcsillapítókrémmel, ami ilyen ázsiai szuperkenőcs. Majd amikor bejöttem a lakásba, láttam a tragédiát. Szaladtam megverni húgomat, de ő egy ceruzát állított az alkaromba, azóta is brutálisan fáj és anyám keze is fáj. A lényeg hogy anyám megtagadta hogy mentőt hívjak vagy hívjam apámat, és ő erre üvöltve kiabált velem, hogy kiteszi a szűrömet ha elveszik a gyereket tőlem. Lelki terrort kaptam ma is, hogy csomagolhatok, ha bárhova kimerem tenni a történteket vagy bárki megtudja mi történt, elég hogy a szomszédok végighallgatták ezt az 1 órás cirkuszt és nem hívnak rendőrt (amúgy soha nem hívnak, pedig rendesen áthallatszik panelban). Közelít a 10 éves húgom súlya anyáméhoz (már rég 80 kiló körül mozog húgom) és mostmár egyre gyakrabb hoy fizikálisan megtámadja anyámat egyre brutálisabban. A pulzusom 300-on ver minden nap, mert a hangja is fülsüketítő már húgomnak, minden ellen tiltakozik és üt. Mivel vállalom a kockázatot, hogy kitesznek, így kiírtam a kérdést, össz vagyonom 20 ezer forint, azzal hátha elélek az utcán pár napig, ha kitesznek ezután. Dolgozni nem dolgzom, egyetemista vagyok. De mit tegyek, hogy ne dobjon ki anyám és a helyzetet tudjam javítani?



2020. ápr. 29. 18:35
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/159 anonim ***** válasza:
91%

Várj, koliban megölnek, zh-n meg áthúznak?

Valahogy ez nem jön össze.

Martinkám, pont olyan defektes vagy, mint a családod. Csak tagadod.

2020. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/159 anonim ***** válasza:
93%

Egy korábbi kérdésedhez már írtam, de most és utoljára leírom: küldd el szépen a videókat egy családsegítőnek vagy egy nevelési tanácsadóban dolgozó pszichológusnak, vagy bárkinek, akinek a környéketeken hasonló a munka köre.

Ha ezt egyszer nem tetted meg kérdés kiírogatás helyett, akkor ne várj semmi javulást.

2020. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/159 anonim ***** válasza:
9%
Én már írtam neked, hogy anyukáddal megismerkednék és randiznék vele. Azóta se reagáltál rám.
2020. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/159 anonim ***** válasza:
76%
92-es minek adsz tanácsot? Nem arra van szüksége, csak sajnáltatni akarja magát.
2020. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/159 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Martin!


Kérlek szépen azonnal szólj a gyámügynek. Különben egymást rakjátok a sírba.

Mind a hármótoknak pszichológushoz kell mennie, hogy feltudjátok dolgozni ezt a traumát!

Ha most nem cselekszel akkor nagyon megjárhatod.

Ajánlom, ha az anyukád beleolvasott a kérdésedbe, akkor olvastasd végig vele a válaszokat. Ezzel hátha felnyitod az ő szemét is!

Mi lenne ha megbabrálnád a számítógépet titokban?

Esetleg menj el sportolni, levegőn legyél és ne otthon.


Mihamarabbi megoldást kívánok!

2020. máj. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/159 anonim válasza:
10%

Nagymamàdhoz nem mehetsz?èn tuti nem maradnèk otthon

Az anyukadnak eszèbe se jut hogy nem teged kene kidobni?ès ,hogy ami otthon folyik az a tanulàs javàra megy?èn elkapnam a hugomat mikor anyàm nem làtja vagy keverj nyugtatót az italàba

Hàt nem lennèk a helyedben

2020. máj. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/159 anonim válasza:
81%
Kitartàs
2020. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/159 Savlekotő ***** válasza:
88%
Ide vezet ha mentális sérültek gyerekeket vállalnak.
2020. máj. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/159 A kérdező kommentje:
Azért ez nem volt szép utolsó.
2020. máj. 18. 15:37
 100/159 Savlekotő ***** válasza:
87%
Tudom,elnézést ha fáj az igazság,de anyád képtelen gyereket nevelni ha a húgod is elveri sorolhatnám.. Az ilyen családok rövid úton vagy a börtönben a pszichiátrián vagy a temetőben végzik. Mi lesz a húgodból így,belőled? Gondolkodj ember..
2020. máj. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!