Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni otthonról,...

Anyám ki akar dobni otthonról, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a 20 éves Martin vagyok. Úgy tűnik a történetem végére értem, köszönöm szépen az eddigi támogatásokat, de ennyi volt. Azért kiírom, hátha tudtok segíteni evvel.

Nagy stressz van itthon a karantén eleje óta, főleg az online oktatás kicsinál minket. Napok óta azt hallgatom, hogy ki leszek tagadva, mehetek világgá. A lényeg, amíg én kint levegőztem addig húgom akkorát vert anyám kezére, hogy valószínűleg megrepedt vagy eltörhetett. Anyám a padlón feküdt kezében a fájdalomcsillapítókrémmel, ami ilyen ázsiai szuperkenőcs. Majd amikor bejöttem a lakásba, láttam a tragédiát. Szaladtam megverni húgomat, de ő egy ceruzát állított az alkaromba, azóta is brutálisan fáj és anyám keze is fáj. A lényeg hogy anyám megtagadta hogy mentőt hívjak vagy hívjam apámat, és ő erre üvöltve kiabált velem, hogy kiteszi a szűrömet ha elveszik a gyereket tőlem. Lelki terrort kaptam ma is, hogy csomagolhatok, ha bárhova kimerem tenni a történteket vagy bárki megtudja mi történt, elég hogy a szomszédok végighallgatták ezt az 1 órás cirkuszt és nem hívnak rendőrt (amúgy soha nem hívnak, pedig rendesen áthallatszik panelban). Közelít a 10 éves húgom súlya anyáméhoz (már rég 80 kiló körül mozog húgom) és mostmár egyre gyakrabb hoy fizikálisan megtámadja anyámat egyre brutálisabban. A pulzusom 300-on ver minden nap, mert a hangja is fülsüketítő már húgomnak, minden ellen tiltakozik és üt. Mivel vállalom a kockázatot, hogy kitesznek, így kiírtam a kérdést, össz vagyonom 20 ezer forint, azzal hátha elélek az utcán pár napig, ha kitesznek ezután. Dolgozni nem dolgzom, egyetemista vagyok. De mit tegyek, hogy ne dobjon ki anyám és a helyzetet tudjam javítani?



2020. ápr. 29. 18:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/159 anonim ***** válasza:
7%

A függés miatt agresszív, vagy a basztatás miatt


Böszme az egész család.

2020. ápr. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/159 anonim ***** válasza:
6%

Ez nem agresszió. Nem másokkal kiabál, hanem magában, nem esik neki a másiknak, egyszerűen menekül, azért csapta be az ajtót, dühös, elkeseredett, mert alázza testvére és megszégyeníti(amiben az anyja is partner néha), eszköztelen, gondolom mikor elmondta mibaja van a minimális szókészletével, már, ha helyesen felismerte az érzéseit, akkor nem talált együttérzésre, megértésre, hanem ugyanúgy gúnyolták, ezért a védekezése és a nemtetszés kifejezése a magában ordítás.


Persze csak egy videót láttam.


Ha kisgyerek lennék és a megszégyenítős felnőtt tesóm, aki megkeserítette az életem meg akarnak verni, miközben tudom, hogy véletlen nagy bajt okoztam anyámnak, én is félteném magam, és próbálnék védekezni, akár egy ceruzával.


Ki kell onnan tenni a felnőtt gyereket, mert rámegy a kicsi, koleszt fizetni neki vagy az apjához költöztetni, inkább az utóbbi, hátha valami empátia ráragad, mert gond van a viselkedésével, hiszen kiveti a közössége(a kisgyereket befogadja a sajátja), otthon pedig a videók alapján úgy viselkedik, mint valami szociopata, alázza a kistesóját és nyilvánosan megszégyeníti, a szülő meg néha partner ebben.. gondolom azért, mert így a testvérrivalizálásnál néha a nagyot is támogatja, de nem ezzel a viselkedéssel kellene.


Az meg, hogy egy anya az egyik gyereke segítségét kéri(ez pontosan hogy hangzott el???) a másik nevelésében, hatalmas hiba..

2020. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/159 anonim ***** válasza:
92%
Milyen videóról beszéltek?
2020. ápr. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/159 anonim ***** válasza:
96%

Jól van 48-as. Valószínű lemaradtal egy pár dologról.


Martin is szenved. Mindenki, de az anyuka nem hajlandó tenni az ügy érdekében.

Valószínű azért írt ide , mert segítséget kért.


Azért szégyellje magát mert levideozta,?

Ja, akkor senki sem hitte el neki.

Mindenki azt hitte kamuzik,mert ilyen nincs.


És a kushugi, meg az anyuci ne szégyellje magát? Annyira nem kicsi már a kislány.

Volt orvosnál is, de ott előadta a jokislanyt.


Gondolom Mártin is állandó terror a él.

2020. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/159 anonim ***** válasza:
100%
A videót levették.
2020. ápr. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/159 anonim ***** válasza:
100%
2020. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/159 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! :)
2020. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/159 anonim ***** válasza:
8%
Belenézttem az elsőbe. A kiscsaj semmit nem csinál, elvan békében a fürdőben, de a tesó már lesben áll a kamerával... hagyjuk már.
2020. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/159 anonim ***** válasza:
94%
Jaj persze most már azéert nehogy a kislanyt állítsuk be ártatlannak. :D van baja, nem tehet róla tudom, de a kislány beteg. Martin is csak ő máshogy. Neki már lépnie kellett volna és ezt ő is tudja, de valamiért nem teszi. Ez se egészséges, neki is segítség kéne. Az anyjáról, aki talán az egeszbe a legbűnösebb, ne is beszéljünk... ez egy beteg család, és az a baj sok ilyen van, csak azt nem teszik föl az internetre. Már az anyukánál meg kellett volna állni, éa nem szaporodni tovább, mert itt az elő példa mi van, ha egy selejtes egyed szaporodik. Én igenis, a gyerekvállalást is feltételekhez szabnám. Es akkor elkerülnenk hogy az ilyen emberek mint az anya, elcsesszen még legalább két életet.
2020. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/159 A kérdező kommentje:
Sajnos a vdeóknál sokkal durvább dolgok is történnek, de nem tudok mindig a kamerával a kezemben élni, hogy levideózzam őket. 2016-ról is van sok videóm, azokban az egyikben rácsukta az üvegajtót a kezemre, betört az egész, de az is piskótának számít a mai állapothoz képest. De pont elég, hogy az új videókban este 11-kor üvöltözik, panelban, ahol nagyon áthallatszik minden. Maradjunk annyiban, hogy nagyon sokszor úgy visít mint a sátán, mintha megszállta volna valami, és kijön a kontrollból. Elég valószínű beteg, de itt a legnagyobb baj, hogy anyámnak esze ágában sincs elvinni sehova. Vagyis volt, voltunk 1 évig családsegítőknél, csak rontottak a helyzeten, mondjuk közrejátszott az is, hogy anyám magasról tojt rájuk, elengedte a tanácsait a füle mellett, csak lehülyézte őket. 1 évig stagnáltunk vagy roszabbodott az állapot inkább, majd otthagytuk a családsegítőket és jött a mélyrepülés. Ekkor döntött úgy apám, hogy leválik rólunk, kidobott minket a családi házból, panelba kényszerülünk. Apám végül eladta a családi házat de senki sem kapott belőle egy forintot sem (erre nem térnék rá ki lényegesebben mert bonyolult) és mivel nincs pénze, jelenleg apám szállodában lakik, de csak azért, mert most olcsó a koronavírus miatt, amúgy nem lenne hova mennie mert nem talált magának albérletet sem, kitudja lehet utcán lenne. Sajnos minimális csak a nyugdíja amit kap, engem eltartani belőle nem tudna.
2020. ápr. 30. 14:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!