Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni otthonról,...

Anyám ki akar dobni otthonról, hogy akadályozzam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a 20 éves Martin vagyok. Úgy tűnik a történetem végére értem, köszönöm szépen az eddigi támogatásokat, de ennyi volt. Azért kiírom, hátha tudtok segíteni evvel.

Nagy stressz van itthon a karantén eleje óta, főleg az online oktatás kicsinál minket. Napok óta azt hallgatom, hogy ki leszek tagadva, mehetek világgá. A lényeg, amíg én kint levegőztem addig húgom akkorát vert anyám kezére, hogy valószínűleg megrepedt vagy eltörhetett. Anyám a padlón feküdt kezében a fájdalomcsillapítókrémmel, ami ilyen ázsiai szuperkenőcs. Majd amikor bejöttem a lakásba, láttam a tragédiát. Szaladtam megverni húgomat, de ő egy ceruzát állított az alkaromba, azóta is brutálisan fáj és anyám keze is fáj. A lényeg hogy anyám megtagadta hogy mentőt hívjak vagy hívjam apámat, és ő erre üvöltve kiabált velem, hogy kiteszi a szűrömet ha elveszik a gyereket tőlem. Lelki terrort kaptam ma is, hogy csomagolhatok, ha bárhova kimerem tenni a történteket vagy bárki megtudja mi történt, elég hogy a szomszédok végighallgatták ezt az 1 órás cirkuszt és nem hívnak rendőrt (amúgy soha nem hívnak, pedig rendesen áthallatszik panelban). Közelít a 10 éves húgom súlya anyáméhoz (már rég 80 kiló körül mozog húgom) és mostmár egyre gyakrabb hoy fizikálisan megtámadja anyámat egyre brutálisabban. A pulzusom 300-on ver minden nap, mert a hangja is fülsüketítő már húgomnak, minden ellen tiltakozik és üt. Mivel vállalom a kockázatot, hogy kitesznek, így kiírtam a kérdést, össz vagyonom 20 ezer forint, azzal hátha elélek az utcán pár napig, ha kitesznek ezután. Dolgozni nem dolgzom, egyetemista vagyok. De mit tegyek, hogy ne dobjon ki anyám és a helyzetet tudjam javítani?



2020. ápr. 29. 18:35
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/159 anonim ***** válasza:
26%
Megérdemlitek egymást. Anyád elmebeteg, a kislányt beteggé tettétek, te meg műsort csinálsz, és élvezkedsz rajta, meg műszöveggel sajnáltatod magad. Úgy kell nektek.
2020. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/159 A kérdező kommentje:
Szép, lebuktam. Kint levegőztem és anyám a bekapcsolt gépemnèl olvasta a kérdésem. Bejöttem és rajtakaptam, pedig bezártam addig az oldalt. Meg is ijedt hogy hogyhogy ilyen gyorsan jöttem vissza. Mostmár tud róla, hogy még mindig írogatok :( Idegbeteggé tettek ezt aláírom. De minden szavam sajnos igaz, nem műbeszéd.
2020. máj. 17. 15:26
 83/159 anonim ***** válasza:
28%

A srác identitására fény derült:

[link]


Aki segíteni akar neki, itt tegye.

2020. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/159 A kérdező kommentje:
83-as Még mindig anonim oldal és nem engedtem meg, hogy kitegyétek az identitásom :)
2020. máj. 17. 15:40
 85/159 anonim ***** válasza:
43%
A te igazi neved Magamutogató Martin. Csak foglalkozzanak veled.
2020. máj. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/159 anonim ***** válasza:
78%

#83

Már decemberben fény derült rá...

2020. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/159 anonim ***** válasza:
95%

Mivel be vagy jelentve nem dobhat ki csak úgy szerintem. Mondjuk fura higy csak akkor kiabálsz a szomszéd okhoz hogy hívják a rendőrséget mikor téged megütnek. Mikor a hugod eltöri anyád kezét akkor még nem hívod.

"azért nem halasztok az egyetemen, mert a barátaim nélkül már nem lennék az egyetem tagja, ők hordanak a hátukon, róluk másolom a dolgozataimat és más ilyen társaságot nem fogok találni"

Remélem nem az orvosra jársz.

A múltkor egy később törölt kommentben azt mondtad, hogy azért nem mész egy áruházba dolgozni suli mellett, mert ilyen "aljamunkát" te nem fogsz csinálni. És mivel részmunkára a úgyis csak 80 ezret kapnál nem érné meg. Akkor inkább otthon maradsz.

Arra nem gondolsz hogy ebből egy szobát már kivehetnél valahol. Diákhitel is van. Levelező is van ami mellett teljes munkaidőben dolgozhatnál. De neked egyik megoldás se jó. A helyzeted így nem fog javulni.

2020. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/159 anonim ***** válasza:
98%
Utolsó, ezek nem is a barátai, csak olyan emberek, akiket kihasznál. De valószínű, hogy ők is látják, mekkora rakás szerencsétlenség, ezért engedik, hogy másoljon.
2020. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/159 anonim ***** válasza:
94%
2017-es az utolsó bejegyzése? Biztos ez az ő profilja?
2020. máj. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/159 anonim ***** válasza:
100%

#88. Tudom. De ha csak így tud lediplimázni az nagyon gáz. Remélem nem fog fontos kérdésekben dönteni. Amúgy is mire lediplomázik tiszta idegroncs lesz, bár már most se százas a család. Csak azért mert így kényelmesebb? Mert így nem kell dolgozni mivel anyu úgyis eltartja?

A kérdező egy nagy gyerek hiába 20 éves. Nem akarja megérteni hogyan működik a világ.

Kérdező! A problémádat csak te saját magad tudod megoldani. Hiába írsz ki mégegy kérdést. Mi nem tudunk segíteni ha te nem akarsz változtatni!

2020. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!