Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Feljelentett a saját fiam,...

Feljelentett a saját fiam, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A 20 éves fiam pénteken feljelentett a családsegítőnél. Szétver az ideg. Fogta magát és azért mert nem tetszik neki az itthoni élet, ahelyett hogy eltakarodott volna, elment volna dolgozni és saját lábra állt volna, ha nem tetszik valami, tönkre akarja tenni az életem. Rettegek. Félek hogy elveszik a 10 éves lányom. Félek, hogy elvesztem a munkám. Nem tudom elhinni, hogy ezt érdemlem. Most mondta el, hogy tényleg elment és nem csak kamuzott. Azt hittem pedig, hogy csak bolondozik. Erre tényleg megtette. Most így mihez kezdjek? Igen, vaj van a fülünk mögött családon belül, ami miatt feljelentett és megüthetem vele a bokámat. De most még a volt férjem is rám hárított 1,5 milliós tartozást bosszúból. Minden rossz most jön össze. Azzal már elmentem ügyvédhez pereskedni, de most mi legyen a fiammal. Szeretem de túl sokáig ment. Elegem van, összedől az életem. Elfogják venni a gyereket, és biztosan elvesztem a munkám is, éhen halunk, hajléktalanná válunk, plusz soha életben nem fog a hatóság minket békén hagyni innentől. Mit tennétek helyemben?

2020. máj. 24. 19:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/246 anonim ***** válasza:
44%
KAMU!
2020. máj. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/246 A kérdező kommentje:
Boldog lennék, ha kamu lenne. Van jobb dolgom is, minthogy kamu problémákat írjak ki, eddig is próbáltam az internettől elhatárolódni, de úgy belém ütött ez a dolog, hogy sírógörccsel idejöttem. nem értem, miért azt a léhűtő 20 éves, saját családját feláldozó embert véditek, sajnos pont hogy ő nem normális... Ezt épeszű ember nem teszi meg. Épeszű ember aktívan segít mindenféle hatóság belekeverése nélkül.
2020. máj. 24. 20:09
 43/246 anonim ***** válasza:
21%

Mennyi az esély, hogy anyu (47 éves) és a gyerek is Gyakorizik?


Illetve, hogy 70 kg-os 10 éves kislány veri az anyját?


KAMU

2020. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/246 anonim ***** válasza:
99%
Az már rég nem normális,ha egy 10 éves gyerek megveri a saját anyját.Szerintem komoly bajok vannak otthon. Lehet,hogy nem volt annyira szép amit a fiad csinált,de megérdemelted!
2020. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/246 anonim ***** válasza:
100%

Mit segítsen? Gyereket nevelni?


Te vagy az anyja. Ha nem tudod megnevelni, akkor majd más.

2020. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/246 anonim ***** válasza:
26%

nagyon czukker kamu-láncolat a Martin család végeérhetetlen története :)))


A világvége már rég elérkezik, de a Martin család még mindig csak sírógörcsben az idegösszeomlás határán lesz.

2020. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/246 anonim ***** válasza:
33%
Ne unatkozz már ennyire😃 Ki hiszi el hogy az egész család ide irogat? Holnap meg majd a 10 éves kiscsaj fog kiírni egy kérdést, hogy mit tegyek, el akarnak venni anyámtól?
2020. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/246 anonim ***** válasza:
100%
A kislánynak nem lesz jobb, ha a fiad is asszisztál a te "nevelési" módszereidhez. Márpedig te nem kértél érdemleges segítséget, és ez nem olyan helyzet, amit csak meg lehet oldani családon belüli. Itt te vagy az egyetlen aki beáldozza a családot
2020. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/246 anonim ***** válasza:
100%
De miert nem tudod megerteni, hogy dietara kell fogni a lanyodat es odafigyelni ra, vele tanulni es nem uvolteni, ne adj isten beszelgetni, csinalni kozosen olyan dolgokat, amiket szeret, muzeum, szinhaz, baratnoit meghivhatna es o is mehetne. Mert ez a gorcsosen valo tiltas a geptol es az ordibalas diszfunkcional, csak a feszultseget gerjeszted vele es allandosul vele egyutt a balhe is. Martin nem akar rosszat, ezt kene megerteni vegre meg azt is, hogy o a fiad es ezert nem lehet se csaladfenntarto, se csaladfo ebben a relacioban, mert nem a ferjed.
2020. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/246 anonim ***** válasza:
99%
Csak fogadd el hogy a lánynak nem az fog használni ha durván bántok vele és ordítotok egész nap hanem ha segítséget kértek. Nem véletlen lett ilyen a lányod és igenis szerencsétlen srác a legnormálisabb a családból.
2020. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!