Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem hagynak itthon és el akarnak kényszeríteni az unalmas nyaralásukra?

Figyelt kérdés

2 lehetőségem van:

- vagy elmegyek anyámékkal vagy tesómmal nyaralni

- vagy nagynénémékhez küldenek, de ott van a 2 idegesítő kisgyerek, akik az unokatesóim


16 vagyok, de nem engednek itthon maradni. Nem akarok velük menni, mert fürdős helyre mennénk és menstruálok, és 5 órás az odaút, kocsival mennénk és nem akarok undorító wc-kben cserélni. Meg alapból arról szól az egész, hogy anyám végigordítja az egész utat, a tesóm meg egész végig b.a.sztat, meg trollkodik, ahogy itthon is szokta.

A nagynénémnek meg van 2 idegesítő kölyke, akiket utálok, mert 2 perc nyugtom nincs tőlük. Állandóan rajtam lógnának.


2 éjszakáról és 3 napról lenne szó. Holnap indulnánk, de én nem akarok menni. Bármit mondok, nem hagynak itthon. Gyűlölöm őket már.



2020. máj. 29. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 lordpenis ***** válasza:
83%
8/ És mégis mi történne? ne mondd már nekem hogy egy 16 évest nem lehet otthon hagyni pár napra?
2020. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy " érdekes" alak lehetsz. Anyuék unalmasak, mert nyaralni vinnének, az unoka tesóid idegesítőek mert nem hagynak egyedül gubbasztani, barátaid nincsenek, ez határozottan azt mutatja hogy lúzer kategória vagy, a javából.
2020. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 lordpenis ***** válasza:
82%
vagy csak introvertált és kamasz?
2020. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
12%
Ez a lúzer udvarias megnevezése.
2020. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
36%

#11: Egy rövidzárlat miatt kigyullad a ház.

Vagy rosszul lesz, és nem tud segítséget hívni.

Vagy valaki betör, megerőszakolják, vagy megöli.

Igen, tudom, nem gyakori... De ha mégis, akkor a szülőket hivatalból feljelentik, mivel 18 alatt ők felelősek érte.

Vagy bedrogozik a kiscsaj, és kimegy szédelegni a kocsik közé. Drogos haláleset hasonló korosztályban pl. mostanában is volt.

2020. máj. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nincsenek barátai ahogy mondta kétlem hogy el egy bulikazni

És ezek a dolgok akkor is megtörthetnek ha mindenki otthon van

És én igenis megertelek kérdező egyet értek veled

Továbbra is azt mondom hogy kozold velük hogy miért nem mész és miert maradsz OTTHON csak nem rangatnak a hajadnal fogva :)

2020. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
7%
El megy bulikazni***
2020. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
85%

Jaj hát persze!

A kérdező alig várja, hogy otthon maradhasson egyedül, hogy aztán herbált szívjon vagy egy kis kokaint...

Nem 10 éves, 16! 2 év múlva felnőtt lesz, és a szülők meg a tesója nem 3 évre mennek, csak 2 éjszakát lesznek távol. De nagy dolog!


Egyébként meg attól, mert valaki introvertált típusú, még nem lesz lúzer.

Én meg tudom érteni a kérdezőt, én se akarnék olyanokkal nyaralni, akik állandóan kiabálnak meg veszekednek, a tesóm meg nem hagy békén, + menstruálok.


Kérdező, írd meg mi lett végül!

2020. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 swad ***** válasza:
35%

Ok. 5 óra az tényleg halál,kivéve,ha végigalszod! :D

Tesód ha idióta,oszd ki egy sallerrel azt annyi.

Mond meg az ősöknek,hogy mi aggaszt...télapó,vörös napok stb. Kérj tanácsot a muttertől ilyen esetre! Biztos van olyan tampon,amivel lehet fürdeni is...

Esetlegesen készíthetsz puszta jóindulatból

2020. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
9%
Introvertált típus: Képtelen normális kapcsolatteremtésre, sikeretlenségéből adódóan visszahúzódik. De nem, nem vesztes típus.
2020. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!