Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem hagynak itthon és el akarnak kényszeríteni az unalmas nyaralásukra?

Figyelt kérdés

2 lehetőségem van:

- vagy elmegyek anyámékkal vagy tesómmal nyaralni

- vagy nagynénémékhez küldenek, de ott van a 2 idegesítő kisgyerek, akik az unokatesóim


16 vagyok, de nem engednek itthon maradni. Nem akarok velük menni, mert fürdős helyre mennénk és menstruálok, és 5 órás az odaút, kocsival mennénk és nem akarok undorító wc-kben cserélni. Meg alapból arról szól az egész, hogy anyám végigordítja az egész utat, a tesóm meg egész végig b.a.sztat, meg trollkodik, ahogy itthon is szokta.

A nagynénémnek meg van 2 idegesítő kölyke, akiket utálok, mert 2 perc nyugtom nincs tőlük. Állandóan rajtam lógnának.


2 éjszakáról és 3 napról lenne szó. Holnap indulnánk, de én nem akarok menni. Bármit mondok, nem hagynak itthon. Gyűlölöm őket már.



2020. máj. 29. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
18%
Pontosan. Az öreg gyakoris szimat is csal néha! Itt nincs semmi hasonlóság!
2020. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
9%
vagy azt gondolod másodállásban fölöslegesen szétspamolom a kérdéseket? Ha nincs szerinted hasonlóság akkor nyisd ki a szemed. De innentől én feladtam.
2020. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
81%
Hogy itt mennyi hulye van😂😂😂 na mi a helyzet kerdezo? Minden rendbe?
2020. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
29%

16 évesen azért bőven van ebben hiszti is. Pár napot ki lehet bírni, megtanulnál egy kicsit alkalmazkodni is. Nem muszáj minden pillanatban a család mellett lenni, gondolom nem kötöznek oda magukhoz, elmehetsz sétálni fürdés helyett, olvashatsz, netezhetsz, amíg ők fürödnek, szóval lesz lehetőséged elhúzódni.

Az én gyerekeim sem akartak elmenni Görögországba 14 és 16 évesen, mert milyen jó otthon ülni, vagy a barátokkal lenni. Azóta eltelt 10 év és teljesen máshogy gondolnak az ott eltöltött napokra. Nem biztos, hogy a családod is élvezi a koroddal járó különcségeket, de a család része vagy, ennyit kibírsz.

2020. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
23%
Hát ő tizenhat évesen megtanulta hogy mindenkimás köteles alkalmazkodni hozzá, mert ő nem fog.
2020. máj. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 A kérdező kommentje:
Hú hát ti aztán nagyon beleláttok a családi életembe! Ti aztán tudjátok milyen lehet anyámékkal együtt nyaralni.
2020. máj. 30. 08:08
 57/70 anonim ***** válasza:
19%
Átlagos kamasz vagy átlagos hisztivel: mindenki hülye idegesítő, unalmas, csak a hercegnő nem..
2020. máj. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem mondtam!


Itt mindenkinek, aki engem cs.sztet, és én vagyok a rossz, annak kívánom, hogy legyen egy olyan csaladja, mint az enyém. Kiváncsi lennék ti hogy bírnátok!


Lehet jelenteni a kérdést! Ahhoz legalább értettek!


53. Hozzászóló:

Minden rendben.

2020. máj. 30. 08:14
 59/70 anonim ***** válasza:
80%

"Egy rövidzárlat miatt kigyullad a ház."

Akkor ott tényleg vegyék elő a szülőket, mert ha annyira rossz állapotban van a hálózat, hogy nem old le a kismegszakító, ott azért vannak problémák.


"Vagy rosszul lesz, és nem tud segítséget hívni.


Vagy valaki betör, megerőszakolják, vagy megöli."


Igen, és két év múlva mi lesz? Szerintem egy 18 éves ugyanúgy rosszullehet egyrészt, másrészt pedig a perverz állatok ellen úgyanúgy (többnyire) védtelen, mint egy 16 éves.


"Vagy bedrogozik a kiscsaj, és kimegy szédelegni a kocsik közé."

WTF?


Nem EU komfort, pár évtizede még a 8-10 évesek vigyáztak a kistestvéreikre, míg a szülők vásároltak pl...

2020. máj. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
81%

Akkor otthon maradtál?

Nem tudom attol hogy valaki 16 eves kotelezo minden hulyet elviselni? Nem hisztizik eleg nyomos ervek vannak hogy miert nem akar nyaralni

2020. máj. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!