Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyámék nem...

Mit tegyek, ha anyámék nem hagynak itthon és el akarnak kényszeríteni az unalmas nyaralásukra?

Figyelt kérdés

2 lehetőségem van:

- vagy elmegyek anyámékkal vagy tesómmal nyaralni

- vagy nagynénémékhez küldenek, de ott van a 2 idegesítő kisgyerek, akik az unokatesóim


16 vagyok, de nem engednek itthon maradni. Nem akarok velük menni, mert fürdős helyre mennénk és menstruálok, és 5 órás az odaút, kocsival mennénk és nem akarok undorító wc-kben cserélni. Meg alapból arról szól az egész, hogy anyám végigordítja az egész utat, a tesóm meg egész végig b.a.sztat, meg trollkodik, ahogy itthon is szokta.

A nagynénémnek meg van 2 idegesítő kölyke, akiket utálok, mert 2 perc nyugtom nincs tőlük. Állandóan rajtam lógnának.


2 éjszakáról és 3 napról lenne szó. Holnap indulnánk, de én nem akarok menni. Bármit mondok, nem hagynak itthon. Gyűlölöm őket már.



2020. máj. 29. 18:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
20%
És attól hogy egy hisztis hülye 16 éves, a családjának kötelező eltűrni a marhaságait? Nyilván nem ok nélkül nem merik egyedül otthon hagyni.
2020. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora faxparasztok vannak itt. Kit érdekel hogy csak hisztizik e vagy sem? :D 16 éves, ha nem akar menni, nem megy. Nincs olyan hogy "ki lehet bírni". Párom sem jár 16 éves kora óta a családjával nyaralni, mert nem olyan a kapcsolatuk. Kész. Sőt, még én lettem leszázalékolva, mert lemertem írni, hogy az én szüleim az utcán ordítottak egymás után, úgy mentek el a szállóból hogy se telefon semmi, ki erre, ki arra, mindezt külföldön. Egy hétig hallgattam, hogy milyen elbaszott házasságuk van, és ebbe minket, gyerekeiket is belefolyottak. Valóban, k---ra élvezetes nyaralás volt, "kibírtam", és azóta is gyűlölködve gondolok vissza rá, pedig már bőven élem a saját életem. De ezt azok sosem fogják megérteni akik puszi pajtások otthon, mégis ide járnak okoskodni.
2020. máj. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
23%
Hát, engem otthon lehetett hagyni 16 évesen, nem is köcsögöltek velem emiatt. Talán azért, mert nem engedtem meg magamnak ilyen stílust. Pedig házibuli is volt. Talán azért szomorítgatnak téged is, hogy vegyél vissza az arcodból esetleg. Lány létedre, szégyen, ahogy előadod magad.
2020. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

Miért? Ha fiú lennék, akkor nem lenne baj? 21. században élünk, nem kell hímsovinisztának lenni.


Nincs nagy arcom, csak tudod nem szeretném, ha égne a pofám anyámék miatt, mert viselkedni nem tudnak sehol.

2020. máj. 30. 12:24
 65/70 anonim ***** válasza:
78%
Valamiért nem akarnak egyedül hagyni. Ők ismernek, mi nem. Minden 16 éves más, van aki komolyabb, van akire 100 Ft-ot nem lehet rábízni felelősséggel. Mi nem tudjuk, melyik csoportba tartozol. Ha félnek, hogy éjjelekre kimaradsz, megbízhatatlanokat viszel a lakásba, úgy hagyod a gázt, ha főzöl valamit, nem zárod be magad után az ajtót, stb....Ezek miatt nem tudnának nyugodtan kikapcsolódni. Szóval nem ismerünk, mi az okuk rá.
2020. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
29%
Attól, hogy ma már felnőtt nőként mondom, hogy viselkedj, nem vagyok hímsoviniszta, okoska. Egész egyszerűen csak hányingert lehet kapni a stílusodtól. És igenis undorítóbbá teszi, hogy lány vagy. Ennyi tartás sincs benned, hogy normálisan nyilatkozz, de neked ég a pofád. Az igen. Nekik is ég miattad, tudjál róla. Ettől még ők nem lesznek szentek, nyilván, de ugyanolyan viselkedni nem tudó proli vagy te is, most mondom.
2020. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
98%
Elmentel vegul? Vagy mi lett?
2020. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
23%
"Anyámék nyaralni akarnak vinni, pedig én itthon akarok telefont nyomkodni . Úgy gyűlölöm őket ezért nyafi-nyafiii"
2020. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú lenne, akkor is pofán verném. 🙄
2020. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
27%
Dehogy vernéd, maximum lemélytorkoznád!
2020. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!