Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
51%

Bocs, de hány olyan férfit ismernek az itt hözöngök, akinek 21 évesen lett gyereke? Mert én egyetlen egyet sem, kizárva az egyéjszakás eseteket vagy tinibaleseteket.

21 évesen egy "férfi" még nem akar gyereket és nem is szokott elöfordulni!

Magyarul a kérdezönek a barátja nem apjakorú, ahhoz még legalább 5-10 évvel nagyobb korkülökbség kellene.

2020. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
64%

#71

Attól hogy te nem ismersz, az nem bizonyítja hogy nincsenek. Én ismerek nagyon sokat akik 19-20 évesen házasodtak. Na bumm

2020. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
43%
Hát én azért mertem írni, mert a férjemmel 22 évesek, még egyetemisták voltunk, amikor a lányunk megszületett, és most 23 éves a nagyobbik lányunk, én arra a szituációra gondoltam, amivel kapcsolatos a kérdés, vagy nem arra kell válaszolni?Ha ő jelenne meg egy 42-45 éves pasassal, azt gondolnánk, jogosan, hogy az ilyen férfi enyhén szólva nyomott agyú, bocsi.
2020. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
0%

Mivel rengeteg embert ismerek, illetve nem vagyok túl fiatal, ezért nagy esélye lenne, hogy ismerjek ilyeneket, ha gyakori lenne.

De egyetlen egyet sem ismerek, akinek 21 évesen lett volna gyereke.

Másrészt ha valaki megházasodik 19-20 évesen, attól még nem lesz azonnal gyereke.

2020. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

#74


Annyira sokat akkor nem ismerhetsz. Én a munkám során rengeteg emberrel találkozok és simán ismerek legalább 7 olyan 23 alatti családot, akiknek már gyerekük van. Abbó 5-ről tudom is, hogy akarták a másik kettő szerintem csak besikerült.

2020. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!