Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
19%

#60


Az igazság fáj, tudom. De attól még az marad. Egészséges, kulturált ember nem akar egy nála 20+ évvel fiatalabbra rámászni. Csak a veszteseknek az jut, mert a saját korosztálya pillanatok alatt kikosarazza. Ez ugyanazok, mint akik 27-28 évesen 16 éveseket füzögetnek.

2020. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
71%
oh igen, a szűklátókörűség. csak az az igaz, amit én mondok, soha nem voltam még ilyen helyzetben, de én megmondom a tutit, akkor is nekem van igazam. kicsit sem szánalmas :(
2020. jún. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
19%

#62


Annál semmiképpe nsem, hogy 40+ évesen egy 20 éves csajnál próbálkozok, mert ő még megeszi a kamukat. Hiába véditek a mundér becsületet, normális emberek nem az apjukkal akarnak egy életet élni.

2020. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
75%
#63 Te azt csinálsz, amit akarsz, annál próbálkozol akinél akarsz. Pont ahogy mások is... Kultúrember nem akarja a saját normáit mások életére erőszakolni.
2020. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
37%
Persze ha egy 20 éves srácnak lenne egy anyja korabeli nője az már undorító. Álszentek vagytok, és nem! Nem normális az ilyen korkülönbség.
2020. jún. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
67%
"Persze ha egy 20 éves srácnak lenne egy anyja korabeli nője az már undorító." - számodra biztos az... én meg nem gondolom azt, hogy jobban tudnám másoknál, hogy mi a jó nekik. Meg tisztesség ne essék, kicsit hülyének is nézném azt, aki elkezdené nekünk bizonygatni, hogy miért "nem jó, nem helyes" a mi 23 éve működő kapcsolatunk. Mert ugye egy kapcsolatnak egy hiteles mércéje van: boldogok-e benne az emberek vagy nem. AZ összes többi szimplán süket duma.
2020. jún. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy megkeseredett idösebb nöröl van szó aki így vezeti le hogy kevésbé vonzó a férfiak számára.


A 20 éves fiú és 40 éves nö azért undorító a normális emberek számára mert nem lehet gyerekük(a fiuk 99%ara is csak szexröl szól max aki belemegy) és ilyen kapcsolatnak nincs jövöje, biológilag kódolt az emberekbe hogy az ilyet visszataszítónak tartsák. Míg 40 éves férfi, minden további nélkül csinálhat gyereket egy 20 éves lánynak.


A másik dolog hogy a férfiak vizuálias lények tehát a külsö nagyon fontos. Melyik korosztály a legszebb?

18-24 éves lányok. Ez is biologiára visszavezethetö,kódolt dolog.

Én azt vettem észre hogy egy fiatal lányért sokkal nagyobb a verseny mint a példádban emlegetett 40es nöért. Pont azok szoktak föleg 40el kezdeni akiknek nem jut 40 alatti. Az igazán 'menö' férfiak 30 alatti nöket kapnak meg, nem ritka hogy 15-30 évvel fiatalabbakat is. Csak olvasd a gyakorit vagy nézz körbe az életben.


Meg aztán mindenkinek szíve joga eldönteni hogy kit akar párjának,nem szabhatod meg férfiaknak sem a lányoknak hogy szerinted mi lenne a helyes. Lány eltudja dönteni hogy jó-e neki vagy sem, esetleg azt állítod hogy mégsem egyenjoguak?

2020. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
67-es: Macron felesége is az anyja lehetne.
2020. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:
Huh, azt nem akartam, hogy egymásnak essetek kommentekben. Köszönöm a válaszokat, még gondolkodok azon, hogy írjak e még más megjegyzést a köszönöm mellé. Egyelőre csak az szeretném, hogy ha még valaki válaszolni szeretne még a kérdésre az ne essen neki más kommentelőnek! Köszönöm :)
2020. jún. 8. 13:03
 70/75 anonim ***** válasza:
38%
Ha a lányom egy apjával egyidős férfival állítana be, nem örülnék neki, de természetesen kedvesek lennénk hozzá, és nem szólnánk bele. A férfit mélyen lenézném a férjemmel együtt, megvetném, hányingerem lenne tőle, persze nem mutatnám ki, mert kultúremberek vagyunk, de soha nem tudnám elfogadni.
2020. jún. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!