Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, hogy a két "oldal" képviselői miért pontozzák fel- le egymást.

Szubjektív kérdést tettek fel: "(TI) hogy fogadnátok? "

Nincs jó és rossz válasz, meg érveknek sincs helye.

Az egyik oldal elmondja, hogy fenntarthatatlan, mert mi lesz 15 év múlva, a másik oldal pedig reagál, hogy semmi, mert a férfi nézhet ki 20 évvel fiatalabbnak.

De a kérdés nem ez volt.


Én nem örülnék, zavarna, mert azt szeretném, hogy a lányom megközelítőleg vele egykorú fiúval élje át a különböző életszakaszok szépségeit és nehézségeit.

2020. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
36%
Én is ismerek egy 22 éves csajt 42 év körüli baráttal, szerintem nem gond ez.
2020. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
75%
En elszomorodnék. De most mit csináljak felnőtt lány azt csinál amit szeretne ha neki ez jó és ez kell neki természetesen minden további nélkül támogatnám.
2020. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%

Úgy veszem ki a szavaiból, hogy neked ez csak egy kaland, de jó lenne tisztázni, milyen terveitek vannak közösen. Ha a férfinak már van gyereke, akkor valószínűleg nem akar vagy legalábbis nem ragaszkodik hozzá. Ha nincs, akkor lehet, pont azért akar téged annyira, hogy gyereket szülj neki, akkor viszont mihamarabb, mert ő is benne van már a korban. Biztos nem érződik rajta, a férfiak nagy gyerekek, viccelődnek, a jelenben élnek. De ott a deres halánték, kissé megviselt bőr, más még az illata is egy meglett embernek, mint egy korodbelinek. És persze az is kérdés, hogy el tudod-e fogadni a múltját, mert te épphogy csak elhagynád a szülői házat és felfedeznéd magad, ő meg már biztos több mindent tapasztalt. Vannak fontos kapcsolatai a múltból, nők, akikre féltékeny lehetsz később, élmények, amiket nem veled élt meg. És kérdés, hogy valóban oda tudja-e tenni magát még 20-30 évig, ha komolyabbra fordulna a dolog.

Szóval ezeket gondold át. Az én férjem is jóval idősebb nálam, ami eleinte tetszett, aztán rájöttem, fiatalabb korában biztos sokkal játékosabb és vagányabb volt, azok alapján, amiket mesélt magáról, közösen pedig nincsenek ilyen sztorijaink, már nem is vadulna úgy, mint akkor, úgyhogy nekem nagyon kell hozzá alkalmazkodnom.

2020. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
75%
Írta hogy a férfinak már van gyereke egy másik nőtől és 2-szer is elvált...
2020. jún. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki, ugyanis azzal úgyse érnék el semmit, max annyit, hogy a saját gyerekem ellenem forduljon. Elmondanám ettől függetlenül a véleményem, de nem akarnám szétszakítani őket. Majd úgyis kialakul később, hogy mi lesz/hogy lesz. 3 szóban: elfogadnám a helyzetet.
2020. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként ti már itt a közös családjukat tervezitek, de a kérdező egy szóval nem írta, hogy gyerekeket akarna tőle, vagy hogy mellette akar megállapodni. Sőt, a "kikezdeni" szót pont nem erre használják.

Azt ne mondjátok, hogy nektek az egyetlen partneretek a mostani házastársatok volt egész életetekben és fiatalon soha nem volt senkivel egy lazább kalandotok vagy néhány kapcsolat, ami nem volt olyan komoly.

2020. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:

Nem vált el kétszer, mert nem is volt házas. Akitől a gyermeke van, az vele egy idős, sőt még az anyját (párom volt anyósa) is ismerem, nagyon cuki hölgy, de a lánya az valami beképzelt 3,14csa. Nem azért írom, mert ő lenne az ex, hanem mert én is látom és tapasztalom (ő is ugyanabban a városban él, mint mi). Szinte a gyerek születése után rögtön szétmentek, de ugyanúgy megmaradt a fia életében, máig úgy viselkedik vele, mintha nem mentek volna szét az anyjával. Az 5 éves kapcsolatát nem ismerem, mert a nő nem helyi volt, róla nem tudok véleményt alkotni.

Sehol nem írtam, hogy szeretnék tőle gyereket, ugyanis nekem még nincs tervben,még szóba se került. Szeretek vele lenni, ő is velem, lehet a későbbiekben rájön, hogy sok neki ez a 21 év. Ha a jövőbe látnék megírnám mi lesz...

Ja és nem mellékesen megjegyezném, egy volt osztálytársamnak a nagyapja 55 éves volt, mikor született a lánya (vagyis osztálytársam anyja), de a nagymama korát nem tudom.

2020. jún. 5. 17:39
 39/75 anonim ***** válasza:
100%
A te esetedben, Kérdező, én csak akkor mondanám el bárkinek, ha már mind a ketten tényleg komolyan gondoljuk és hosszútávra tervezünk. A kérdésre a válasz, elfogadnám, őszintén nem tudnék neki örülni, a véleményemet egyszer elmondanám, de többször nem, mert nem akarnám ellökni magamtól a gyerekem, és próbálnék jó képet vágni a fickóhoz.
2020. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
65%

Nem a korral van bajom, hanem azzal, hogy általában az ilyen "férfi" egy gyökér p...cs, aki nem meri megmérettetni magát a korban hozzá illő nőknél, és ezért választ ilyen fiatal kis virágszálat. Téged még lehet hülyíteni, mert fennakadt szemmel csodálod őt.

Higgyél nekem, több ilyen megkésett kamaszkorban levő negyvenes fäszarc van a környezetemben, a közvetlenben is (féltestvérem, és annak a legjobb haverja, meg a haver bátyja is, mindegyik 18-21 éves csajszival.) Szánalomtenger mindhárom.

2020. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!