Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
41%

40-es

Igazából nem feltétlenül azért választanak fiatal lányokat mert könnyü hülyíteni őket, idősebb nőkben is van olyan akik tini szintjén mozognak, sőt rengetegen, hanem egy fiatal lánynak gyönyörű arca és teste van, természetes hogy a külsőség nagyon fontos a férfinak, és mivel irod legtöbb ember tini szintjén marad élete végéig ezért aztán külső alapján választanak

2020. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
87%

(Kommenteket nem olvastam)


Szerintem ha csak kavarásról van szó, akkor nincs rá szükség, hogy tudjanak róla a szülők. Az én szüleim semmit sem tudnak azokon az embereken kívül, akikkel ténylegesen kapcsolatban voltam, és egyszer nekem is volt egy nálam 15-20 évvel idősebb emberem, de mivel nem alakult vele semerre, ezért a szüleim sem tudnak róla. Ha komolyra fordul, akkor beavatnám őket. Szerintem semmi gáz nincs benne, ameddig nem egy feleség és gyerek(ek) marad egyedül emiatt. Lényeg a lényeg, én csak akkor tudatnám a szülőkkel, ha jóval több, mint egy kavarás.

2020. jún. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
46%

Apakomplexus.


Szomorú lennék, hogy ennyire elcseszett lelkű lányom van, akinek egy apa korabeli hozzá képest vén fsz kell.

Az ilyen palikról is meg van a véleményem akik saját gyerekük korabeli után futnak.


Nem szeretném megismerni a pasit, nem hiszem, hogy vendégszerető tudnék lenni vele. Sok mindenre nyitott vagyok. Nem zavarna ha azzal állna elő gyeremekem ha saját neméhez vonzódik vagy épp semmihez, de az, hogy egy cukros bácsi kihasználja.. Na azt nem.

2020. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
69%
Milyen 40es pasikkal találkoztatok ti, hogy leöregezitek őket? 🤣 Hát én tudnék mesélni.. 25 voltam, párom 41 mikor megismerkedtunk. Nem mondtam volna annyinak, de nem is zavart. Jól néz ki, nagyon tud teljesíteni is, pár év múlva is fog :D egy 30asnak is lehetnek ám problémái és egy 50es is teljesíthet úgy, hogy ketté áll a füled. Rohadtul nem kor függő ez.. De a kinézet sem. Én egy velem egy idős, lány nadrágban járó, ecsetfeju, irodisza, számítógépes játékokkal játszó senkire, nem tudnék felnezni így meg kívánni sem.. Nemhogy párkapcsolatban lenni vele.. Na mindegy. Köztünk 15 év van, van gyerekünk, hazasodunk jövőre, a világ legboldogabb embereinek érezzük magunkat, napi 2-3 szex. Igen, napi. Csinálja utánunk a huszeves, fél éves gyerek mellett :D
2020. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
91%

Ha te lennél a lányom és ez a konkrét dolog kiderülne, nem venném túl komolyan. Egyértelmű az írásodból, hogy neked a pasi azért tetszik, mert titkos és izgalmas, semmiféle komoly szándékod nincs, neki meg végképp, úgyhogy ha most épp vele kavarsz, nem egy 22 évessel, az mindegy. Lehet azt gondolnám, hogy majd pofára fogsz esni, ha elkezdesz valamiben reménykedni, ami nem is igazán kézzel fogható még neked, hogy mi az, és akkor dobnak majd. Majd picit sajnálnálak érte, de úgyis 2 hónap és kihevered és talán még tanulsz is belőle.


Valószínűleg ennyi.

2020. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
41%

Mindent ki kell probalni.


N/38

2020. jún. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
63%
Én pont fordítva vagyok. 24 leszek, és 28 lesz a csaj akivel kavarok. A szüleim pont ezt támogatták amik az előbb elhangzottak. Hogy várjam meg a 35-öt és egy tizenévvel fiatalabb nőt vegyek el. De aztán nagynehezen támogatták ezt is. Elvégre is 4 év kor különbség az szinte semmi.
2020. jún. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
56%
Nem ugrálnék örömömben az biztos, sőt. Viszont az ipsét nem marnám a lányom füle hallatára, mert azzal csak magam ellen hangolnám, de négyszemközt a lehető legfinomabban elmondanám, hogy 1:apja lehetne,2:ha lesz is gyerekük, annak meg már a nagyapja is lenne egyben,3: teljesen más életszakasz.
2020. jún. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
100%
te ėleted te döntėsed.mår nagy koru vagy 21 ėves.
2020. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
73%

csak ámulok és bámulok. a szüleim között 25 év van és 25 éve lassan együtt vannak. apukám majdnem 50 volt, amikor születettem, ő tanított biciklizni, ő szaladt utánam nem anyukám, lassan 70 éves, de a mai napig nagyon jó erőben van, lejár esténként kocogni stb.

simán összejönnék egy érettebb pasival, a korombeliek sajnos nagyon gyerekesek (21).

nem a szüleidnek kell párt választania számodra, hanem neked. nem tudom ti szülőként hogy jöttök ahhoz, hogy CSUPÁN a kor alapján elutasítsátok a lányotok párját. nem az a lényeg, hogy boldog legyen? nem az minden szülő álma, hogy a gyerekének a legjobban alakuljon az élete? ezt nem nektek kell eldönteni, mert nem láttok bele a gyereketek gondolataiba.

kedves kérdező, ne zavarjon, lehet összejön, lehet nem, viszont nagyon sok boldog időt tölthetsz együtt vele. ha meg nem működik, az az elején úgyis kiderül. veszíteni semmit nem veszítesz vele

2020. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!