Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
62%
Attól, hogy 50 évesen jól tartja magát, egy gyerekhez akkor sem lesz már annyi türelme. 21 év egyszerűen túl sok. Nem egy generáció vagytok, konkrétan nincs semmi közös pont az életetekben, aki mást mond az hazudik. Amikor te még 50 leszel és szeretnél még kicsit élni, mert a gyerek(ek) már nem igényelnek annyi figyelmet, egyedül leszel, mert egy 70+ os emberke nem fog veled ide-oda elmenni wellness hétvégézni.
2020. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom, akik itt válaszolnak, azok 15-20 évesek, hoyg szerintük egy 50-60 éves már rozoga valaki, aki fél lábbal a sírban van (meg aki szerint már nem képes gyereket nemzeni)?

Felénk a 50-70 évesek még böven aktívak, ha van gyerek, akkor igenis tudnak fele tombolni, rohangálni utána, és még véletlen sem csak ülnek és várják, mikor halnak meg!

Másrészt miért ne lehetne két felnött embernek attól közös témája, hogy nem azonos életkorúak?

Egyszer nézzetek már körül, szakmai vagy hobbi csoportok tagjai lehetnek akár 15-80 éves korúak, az érdeklödésük ugyanaz, a korkülönbség ellenére is.

Másrészt rengeteg idösebb ember aktív és sok fiatalaobb passzívabb, párként meg általában összeszoknak, azaz kb egy szinten lesznek aktívak szabadidös tevékenységekben is, meg a mindennapokban is.


Én 50 éves korban garantáltan nem akarnék wellnesezni, ez 30 évesen sem volt vonzó számomra, viszont ismerek több nyugdíjast (65-töl 80 évesig), akinek tetszik.

2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
44%
Hidd el, jobban jársz vele, mint a 25 éves hisztis kis pöcsökkel, akik csak az elvárásaikat tudják sorolni, meg megy a féltékenykedés mindenkire, de viselkedni nem tudnak, sem pedig a nőkkel bánni, és a skinny farmer már felnyomta a heréiket a hasukba, így azt is elfelejtették, hogy milyen neműek.
2020. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
64%
Volt pont ilyen korkülönbséggel pasim, anyám szerencsére nem kezdett el kamillázni, meg nagyjeleneteket rendezni, bemutattam neki, azt mondta, tényleg nagyon helyes, és örült, hogy jól érzem magam. A kapcsolat ennek ellenére nem tartott sokáig, de ennek nem a kor volt a fő oka, hanem a távolság.
2020. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 A kérdező kommentje:

23-sal is egyetértek, meg olyanokkal is EGYRÉSZIG, akik azt mondják, hogy sok. Anyum főnöke is majdnem 70 éves, de szinte naponta bringázik 40 km-ek minimum, teniszezik hetente, elég aktív életet él, igaz meg is teheti. A kisebb unokáival is eljátszik, de nyílván nem szaladgál utánuk.

Van közös témánk és hobbink. Nem tudom írtam e korábban, de egy buliban kezdtünk el beszélgetni erről arról, ami inkább volt egy vacsoraparty féle az adott körnek, és utána kezdtünk el Messengeren is beszélni. Sokan azt gondolják, hogy politikai dolgokhoz nem tudok hozzászólni, mert azt hiszik sokan, ilyen fiatal nem foglalkozik ilyennel, pedig de. Nem mondom, hogy politikai műsorokat nézek, van ami érdekel, meghallgatom, de többnyire szüleim azok akik nézik, onnan is tudok idézgetni. Lehet meglepő lesz, de politikáról nem is szoktunk beszélni, mert szerintem nem kell olyan erősen egy kapcsolatba...

2020. jún. 5. 16:52
 26/75 A kérdező kommentje:
Tudom nem hozta fel senki a politikát, ez csak egy példa volt. Írtátok, hogy nincs közös témánk és ahogy olvastam korábbi kérdéseknél is, sokaknál a közös téma a politika, azért is ezzel példálóztam.
2020. jún. 5. 16:55
 27/75 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon csalódott lennék hogy a lányom egy olyan "férfival" van aki az apja lehetne, és elgondolkodnék hogy hol rontottam el a nevelést.

Egyébként a válaszaidból nagyon naívnak tűnsz. Ez sok mindent megmagyarázna.

2020. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
34%
27, tehát inkább legyen egy korabeli pasija, mert ez az elvárás? A te nevelésedet hol rontották el?
2020. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt 40 éves párom 19 évesen. A szüleim elfogadták. Bő egy évig voltunk együtt. De egy idő után lászott, hogy hosszú távon nem fog működni nem is a generációs különbség miatt, hanem mert nagyon más terület iránt érdeklődtünk. Számomra fontos témákról nem tudtunk beszélgetni.


De ismerek olyan házaspárt, ahol kb. 20 év van a két fél között, és szuper házasságban élnek, 3 gyerekük van. Az apuka az idősebb, de nagyon aktív, 50 évesen már hajnalban kint focizott a hároméves kisfiával.

2020. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
51%

#28

Egy egészséges családmodellbe nem fér bele 15+ év korkülönbség.

2020. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!