Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
11%

#50

Már az első soraidban van egy logikai bukfenc. Szóval a szüleid 25 éve együtt vannak, 50 volt apád amikor megszülettél, és most 70 éves. Ez sehogy nem jön ki.

Kammer...

2020. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
93%
51: a számtannak azért fuss neki még egyszer.
2020. jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
66%
valaki tényleg azt mondja, hogy egy 40 éves vén fasz? ezeket hány éves emberek írják, 12? nézzünk már körül a világban, hogy manapság hogy néznek ki a 40 éves pasik. (pl. jason momoa is 40 éves és egy dolog, hogy híres ember, de nem egyedülálló, hogy így néz ki. egy jason momoát ne vén faszozzunk már le)
2020. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
2%

#53


Egy 40 éves fiatal a halálhoz, meg jó korban van egy 35+os nőhöz. Egy 20 éveshez viszont vén fasz, ennyit erről.

2020. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
80%

"Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?" - nézd Kérdező, nálunk is majdnem ez a képlet 17L/33F-ként jöttün össze... a párom családjával nem volt semmi komolyabb konfliktusunk.

Most volt a 23 éves évfordulónk.

Azt, hogy nekünk mi a fontos egy társban, azt mi tudjuk, nem a szüleink, meg nem a szomszéd Józsi néni...

2020. jún. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
75%
Szia! A legjobb barátnőm és barátja is ennyi idősek mint a te esetedben. Ill mi a barátnőmmel 19-20 évesek vagyunk, a barátja 41. Nekem is nagyon félt elmondani, de jól fogadtam, szerintem ezzel nincs baj. Azt tanácsolom, hogy ne a korával kezd a bemutatást.
2020. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
83%

54

attól, hogy neked ilyen beszűkült a látóköröd, hogy csak egy-két év eltérést bír el a lelked, az nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen elfogadható felfogás is :) a párom és köztem 14 év van és köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk (22-36)

2020. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
0%

#57


Ki mondta, hogy 1-2 év az elfogadható? 8-10 is simán, sőt, akár tizen 1-2 is. De 21 év akkoris sok. Az apja lehetne és az már undorító kategória, bárhogy is próbáljátok mosdatni. A tpikus vesztesek próbálkoznak ilyen helyzetekben, mert a saját korosztályuk tudja, hogy kár rájuk időt pazarolni de a 20-21 évesek még nem elég tapasztaltak.

2020. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
72%

51

nem értem a problémádat.

miben zárja ki az egyik a másikat? :DDDD

2020. jún. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
79%

#58


éppen most vesztesezted le az apámat, meg még nagyon sok ember apját látatlanul, gratulálok. szerintem nem a te tiszted megmondani, hogy mi a sok, minden ember és minden kapcsolat más. szép estét

2020. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!