Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy fogadnátok azt, ha...

Hogy fogadnátok azt, ha kiderülne a lányotokról, hogy egy nála kétszer annyival idősebb férfival kavarna?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok a lány, 21 éves vagyok és a "férfi" 42 éves. Eléggé jóképű 40+os létére, nem látszik meg rajta, hogy ennyi lenne. Korábbról ismerjük egymást, még novemberben kezdtünk el többet beszélgetni, azóta több is volt köztünk, majd ez a korlátozás kicsit ritkított a találkozásokon, de nyáron ha lehet elmennénk valahová kettesben. Szüleimnek nem akarom elmondani, eddig mindenki előtt egész jól titkoljuk, hogy lenne bármilyen kapcsolat köztünk.

Neki sincs most senkije, nekem se, jóképű, fitten tartja magát, egyelőre jól elvagyunk ketten.

Ti mit szólnátok, ha a lányotokról kiderülne, hogy ilyen idős férfivel kezdett ki?



2020. jún. 5. 15:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:

Azért tettem idéző jelbe, mert nem nagyon mondjuk egymást még párnak, a barát szó meg szerintem kevés lenne ide.

Nem tudjuk mit hoz a jövő, a korábbi kapcsolataimban (három volt) a két exem csak 1, egy exem meg 3 évvel volt idősebb nálam. A mostani "páromnak" az előző élettársi kapcsolatából van egy fia, de ott a gyerek születése után szinte egyből szét is mentek, utána 5 évig volt együtt egy másik nővel, de abból is szakítás lett. Konkrétan ő is ismeri a családomat és én is ismerem az övét (nem egy nagyvárosban élünk). Szinte mindenki ismeri őt, ha valami kárt csinálna (akár bennem) vagy kitudódna, hogy együtt vagyunk akkor abból nem kis pletyka lenne. Szülei tanárok voltak, egyikőjük még tanított is, megbecsült emberek, szégyent sem akar rájuk hozni.

Nem gondolkodtunk még el azon, hogy mi lesz a jövőben, a jelenben most jól elvagyunk, lehet 1 év múlva már nem lesz semmi sem köztünk.

2020. jún. 5. 16:04
 12/75 anonim ***** válasza:
39%
Ez a másik ami nem tetszene hogy a lányom mozaik családban éljen.
2020. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
59%
Hát , lehet,hoy elsőre kiakadnék rajta, de nem feltétlenül adnék neki hangot. Később 4szemközt akár talán elmondanám a lányomnak, hogy gondolja át van-e amúgy ennek a kapcsolatnka így fixen jövője, de amúgy max ennyit beleszólnék, 21 évesen már tiszteletben tartanám, elfogadnám a döntését;ha neki ez így most jó, én elfogadnám a boldogságát, hogy ő most így vele boldog; meg ha nekik ez jó, akkor "ő dóguk". 21 évesen már talán el tudja dönteni a lányom, hogy mi a jó neki. Talán. Viszont pl ha még azt látnám mondjuk ,hogy a pasi mondjuk nem szereti, nem tiszteli , akkor felhívnám rá a figyelmét a lányomnak. Hogy biztos így is akar-e vele járni.
2020. jún. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim válasza:
71%

Felnőtt "NŐ" vagy. Szabadon dontesz magadrol. Viszont egy-ket dologot erdemes lenne vegig gondolnod.


Tegyuk fel szeretnel egy gyereket. Ha nem most, akkor később, az ido lenyegtelen. Mondjuk 30 evesen dontod el hogy te anyuka szeretnel lenni. De a parod akkor lesz 54 eves. Egy 54 eves "férfi" mar nem biztos hogy tudna gyermeket nemzeni. Legyen szo egeszsegugyi bajokrol vagy szimplan a korbol kiindulva. De! Ha megis össze jonne, nagy lenne a happy. Megszulted a gyermeket. Tok jo minden. Ezutan erdemes lenne azt is vegig gondolni hogy a gyermek 1 eves koraban mar maszkal, rohangal, setal stb. Mint csalad anya, rad marad a haztartas, a fozes, takarítás, bevasarlas, a gyermek amig a parod 55-56 eves letere dolgozik hogy nektek legyen teto a fejetek folott, legyen etel a gyomrotokban, es tiszta szep ruha legyen rajtatok. Minden rad marad. A gyermek is teljes mertekben ugyanis egy 55-56 ev koruli "férfi" nem fog rohangalni a gyerekkel szoval ezt mar el is felejtheted hogy esetleg ra bizod ezzel a cellal a gyermeket. Es ez meg mindig semmi.


A gyermek 10-12 eves lesz mikor az apja mar nyugdijas, te meg robotolhatsz a munkaban, otthon is, es hat a gyerekkel sem artana foglalkozni. Addig a parod akit te most huu de nagyon szeretsz, szepen lassan nyugge valik mert fogsz tudni vele is foglalkozni.


Es itt mar nyugdijas. A temetok teli vannak 50-60 esetleg 70 évüket megelt elhunyt emberekkel. A gyermeked koran elveszti az apjat, te koran elveszted a ferjed/pasid. Es egyedul maradsz relativ fiatalon egy gyerekkel a nyakadon, egy leelt nokent.


Az a "Férfi" akit te jelenleg szeretsz, az apad lehetne.

Egy gyermeknek lehet egy energikus, jo fej apja. Vagy lehet egy faradt ven de talan jo fej es turelmes papa korosztalyu apja. Nem mindegy

2020. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim válasza:
45%

Elozo vagyok. Javitok. *Mikor 30 leszel, o lesz 60

Valamiért 24 evet adtam hozza mindig. Na mindegy. Remélem a lenyeg azert at megy :)

2020. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
78%
Bocsi nem tudok lepattanni erről az idézőjel-témáról :D ha nem gondoljátok a másikat még párnak, akkor inkább így kellett volna írnod: "párom" vagy "partnerem". Gondolom ettől még férfinek tartod őt, mert így fura, hogy az van idézőjelben :D
2020. jún. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Az igaz, hogy ha tőle szeretnék majd gyereket, akkor valószínűleg 50hez közel fog járni, de nem a 60-hoz :D 21 év van köztünk, 30+21 az nem 60 :D

És igen, van aki 50 évesen már féllábbal a sírban van, de van aki akkor éli fénykorát. Nála nem tudjuk mi lesz, ha a szüleit nézzük 60-70 fele még igen jól tartják magukat. De mint írtam, nem tudjuk mit hoz a jövő, lehet 1 év múlva azért sírok, mert vége, de lehet még együtt leszünk. A reakciókra voltam kíváncsi, azért is tettem fel a kérdést.

2020. jún. 5. 16:25
 18/75 anonim ***** válasza:
88%
Szomorú lennék, bevallom. Nem tudom miért, talán mert sok minden kimarad az életéből (együtt megöregedni valakivel pl.) De nem ítélném el, mert nekem is volt hogy tetszett egy 50-es férfi. Nem volt egy szép ember, de jól tartotta magát. Nehéz kérdés, ha nem is eked a szülőknek biztosan.
2020. jún. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:

Persze a 17-es hozzászólásom a 15-nek ment!

16-os,persze hogy férfinak gondolom, és tartom is :)

2020. jún. 5. 16:26
 20/75 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ, mennyire keres jól a férfi.
2020. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!