Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Húgom névnapja alkalmából...

Húgom névnapja alkalmából nagy ünnep, az enyém nem fontos, mert már felnőtt vagyok? Túlreagálom szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy nem maga a névnap, mint alkalom a fontos számomra, inkább csak a következő felfogás a problémám:

Húgom névnapja pár héttel az enyém előtt volt. Én 27 éves vagyok, húgom 14. Anyám megmondta konkrétan, mit vegyek húgomnak a névnapjára, 10000 Ft-os cucccot kért, ami szerintem enyhén túlzás egy névnapra, de oké, megvettem. Hazautaztam a fél országon a névnapja miatt, ott a környéken biciklitúrára mentünk húgom kedvéért, majd otthon volt közös ebéd, torta és ajándékozás.

Pár hét múlva jött az én névnapom, szüleim felköszöntöttek és ennyi. Nem kérdezték, mikor ünnepeljünk, kérek-e valamit (nem kértem volna, de azért jól esett volna a kérdés, ha már ők leadták nekem a rendelést).


Lehet, azért mert felnőtt vagyok már, de azért a 14 éves gyerek sem olyan kicsi már, de nekem azért rosszul esik, hogy húgom névnapja ekkora ünnep volt, az enyém meg egy köszöntéssel le volt tudva.

Azóta még nem jártam otthon, de nem is kérdezik, mikor mennék legközelebb, nem is hívtak. Húgom névnapján hetekkel előtte hivogattak már, hogy biztos megyek-e.

Jogosan érzem magam rosszul emiatt vagy oké ez így, mert én már felnőtt vagyok? Szerintetek is kivételezés ez vagy túlreagálom csak?



2020. jún. 15. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
Nekem aztán mindegy, mit csinálsz, te "batyud" az ügy;)
2020. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
67%
Nah hiaba probaltunk segiteni. Honapok ota. Ugyanott vagyunk: el fogsz menni ugyis...es viszed a draga cuccokat mig teged szãrba sem fognak nezni ahogyan eddig is senki voltal nekik. Egy senki szamukra biztosan. En nem mennek es sose adnek ajandekot. Ha emiatt megutalna a hugom akkor onnantol nem a hugom. Hisz nem engem szeretett hanem a draga uj dolgait ami abbol lett h anyamek ismet megfejtek. Ahogy teged is.
2020. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
48%
Magyaran velem ez nem tortent meg de esely se lett volna ra mert nem vagyok vak! Sem kihasznalhato! #72voltam
2020. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 Savlekotő ***** válasza:
100%
A legtöbb testvér háború mögött is ez a szituáció van,és nem a testvérek hibája hogy végül meg gyűlölik egymást,hanem ez a szülők hibája..
2020. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 Savlekotő ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék ha belengetnéd hogy nincs pénzed covid,stb miatt, keresnének e egyáltalán hogy élsz e.. Szép parazita családod van..
2020. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
70%
Mi lett Kérdező? túl vagy rajta?
2020. szept. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
56%
Tul van persze! Elment. Vitt draga ajandekokat a sajat penzen. Aztan vegighallgatta az elkenyeztetett pitsa huga felmagasztalasat es h legkozelebb kb 40 ezerert vigyen holmikat. Aztan hazament.
2020. szept. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
-77- ezen jót nevettem! vicces vagy!
2020. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
24%
De 99% esely h ez van..amit fenn irtam. Vicces amugy. De olvasni is groteszk humor az egesz. Szinte faj..de valahol nevetek is. Mert neeemhiszemm el hogy valaki ennyire szolgalelku mint a kerdezo..
2020. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:

Most hétvégén lesz, és nem megyek. De beszámolok, ha számon kérnek érte, vagy valami.

Van itt egy válaszoló, kb. 60%-os hasznosságú, aki picsázta a testvéremet, szerentém megkérni, hogy többet ne kommenteljen, mert nem vagyok kíváncsi erre az alpáriságra, amit itt művel. Köszönöm.

2020. szept. 21. 11:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!