Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Amelyik Elvàlt apa alig...

Amelyik Elvàlt apa alig törődik a gyerekével ez azt hiszi rendben van?

Figyelt kérdés

Két hetente egy nap és ennyi?

Hogyan lehetne ezen vàltoztatni?

Másik kapcsolatban is van gyereke.



2020. júl. 30. 12:56
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/311 A kérdező kommentje:
110 Nah na,itt valami nem igaz. Nem akkor jön amikor én akarom hanem amikor a bíróság megítèlte.Igen én nagyon kevésnek tartom, de szerintem ezzel más elvált szülő is így van.
2020. aug. 18. 09:11
 112/311 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolgon akarsz változtatni, amin nem tudsz! Nem fogod megváltoztatni az expárod, fogd fel! Jöhet erre a "de én akkor se hagyom!!!!!", de ez csak vergődés, pozitív eredménye nem lesz, csak még jobban elmarod a gyereked mellől az apját. Ha piszkálod a pasit, elmarod, ha kedves és megértő vagy, akkor meg fogja tenni, ami a tőle telhető maximum. Ez kevesebb, mint amit te elvársz tőle, de több, mint ami lesz, ha nem hagyod abba a rombolást.


Tanácsot kértél, kaptál, a válaszolók több, mint 95%-a ezt tanácsolja, de csak nem fogadod el. Akkor minek kértél véleményt?

Tudom, hogy azt gondoltad, hogy van erre csodaszer, de nincs. A te dolgod, hogy elérd, hogy legalább ez a kicsi megmaradjon. Több nem lesz, max sokkal később, amikor a lányod már nagyobb lesz. De az meg már csak rajtuk múlik (a lányodon és az apján).

2020. aug. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/311 anonim ***** válasza:
100%
És ahhoz mit szólnál, ha 3-4 havonta jönne a gyerekhez? Az én volt férjem 14 éve ezt csinálja. És tehetek ez ellen valamit? Nem. Ha nem akarja gyakrabban látni a gyerekét, akkor nem is fogja. Lehisztizhetem a csillagokat is az égről, de minek? Az ő döntése ettől nem változna meg.
2020. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/311 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a kérdezővel is mint sok elvált anyával hogy neki fájó pont hogy azzal a gyerekével többet törődik akit ő nevel. De ez teljesen természetes dolog. Nyilvan a külön élő gyerekével sose lesz olyan szoros a kapcsolata mint vele, ezt sajnos el kell fogadni. Sajnos nem együtt nevelitek, az apja nem él vele, nem is fog vele annyit foglalkozni. A legtöbb amit tehetsz hogy ebbe beletörődsz és a gyerekkel is megpróbálod ezt megértetni
2020. aug. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/311 anonim ***** válasza:
100%
És lehet itt jönni a nem a gyerektől vált el, stb dumával, azért megnézném melyik pasi megy válás után naponta vagy 2 naponta a gyerekhez amikor már új családja is van.
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/311 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem akarja gyakrabban latni a gyereket, hanem emiatt a no miatt menekul. Eb is ezt tennem. Nem lehet vele meg normalisan beszelni sem . Nem erti amit mondd az ember. Ki a franc csinalt teged fel azt nem tudom , de azt tudom hogy mar nagyon banja.
2020. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/311 A kérdező kommentje:

114 Igen, és ez a gyereknek fáj nemcsak nekem.Hogy eddig fontos volt most már le van ejtve ,ezt egy kisgyerek nem annyira könnyen dolgozza fel.Hasonló helyzetben lévők válaszait vàrtam de legtöbben azt írtàk,hogy hagyjam rá.Másik kérdés ebben a témakörben ott meg épp szetszednek valakit,hogy ha másik gyerek születik sem hanyagolhatja el az elsőt.

Persze nemtudok mit tenni de attól még dühít.

2020. aug. 18. 09:36
 118/311 A kérdező kommentje:

116 Hidd el már Énis bánom,hogy hozzámentem anno de a gyerekem imadom és ez elfeledteti mennyire pocsék házasság volt.

Itt csupa exferj centrikus van,más kérdéshez nem találnak oda?

2020. aug. 18. 09:38
 119/311 anonim ***** válasza:
100%

#114

A természetes dolog az lenne, ha mindkét gyerekkel egyformán törődne. Azért, mert elvált az első gyereke anyjától nem kellene a gyereket hanyagolni a másik előnyére. De sok pasi bizony úgy gondolkodik, hogy a gyerektől is elválik. Ez látszik is a hozzáállásukból. Vannak kivételek, de jóval kevesebben. Tenni viszont nem lehet semmit, mint írtam is a hisztizés ezen semmit sem segít. Egyedül az "apa" tud változtatni a helyzeten, dr nem akar. Hogy miért, arra számtalan kifogást tudnának felsorolni, de a legtöbb még ehhez is lusta és érdektelen.

2020. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/311 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo! Ne haragudj , de te teszed ki a gyereked ennek. En mar elzavartam volna a francba ezt a csavot, ha igaz amit irsz. Nem probalbnam fenyegetni , konyorogni neki! Mert a gyerekem serul. Ne , kerlek ne gyere azzal hogy mennyire faj a lanyomnak! Fajni is fog. Mert a sajat anyja nem kergeti el ezt a szemetlada ferfit aki neha kegyet gyakorol es hajlando vele foglalkozni , es nem vedi meg tole. Hangsulyozom!l, hogy ha igaz amit leirtal.
2020. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!