Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A 18 évesnek miért adják oda...

A 18 évesnek miért adják oda az autót a szülők?

Figyelt kérdés

Miért nem küldik el dolgozni, hogy vegyen magának autót? A 18 éves iskolásra gondolok aki még nem dolgozik.

Pl. az én családomban amíg nem volt a gyereknek saját autója, addig nem vihette el a szülő autóját + utána sem.

Miközben látom, hogy a mai 18 évesek nem buszoznak, nem bicikliznek sehova, mert apuci a segge alá tolja az autót pedig még a benzinre sincs pénzük.



2020. okt. 25. 13:17
 81/92 anonim ***** válasza:
56%

Hát persze... szóról szóra ugyanaz a probléma, ugyanaz a stílus, de nem te írtad ki...


Eszméletlen, mennyire nulla önkritikád van, és képtelen vagy kívülről látni magadat!


De a többiek pontosan látják.

2020. nov. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 A kérdező kommentje:
Ja közben megnéztem a link címet. Lehet egy unatkozó embernek az volt a célja ezzel, hogy engem idegesítsen azáltal, hogy majd ott sok negatív komment érkezik. Hát nem jött be neki :))
2020. nov. 29. 17:39
 83/92 A kérdező kommentje:

"szóról szóra ugyanaz a probléma, ugyanaz a stílus"


Így még kíváncsibb lettem volna, ha szóról szóra engem idéztek. Akkor tényleg egyértelmű, hogy velem akart kibaxni. HAHA! Kiskomám ez nem sikerült neked! HAHA (Bárki is vagy) Jót nevetek rajtad!

2020. nov. 29. 17:51
 84/92 anonim ***** válasza:
63%
Letagadod? Te írtad ki. Fáj az igazság?
2020. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
56%

Ilyen hülye kifogást még a heti 5-6 kérdést kiíró lovas tini se szokott hazudni.... :-DDDD


Lemásolták...


Anyámborogass... HAHAHAHA.....

2020. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

Ide figyelj kisgyerek, gondolj amit akarsz. Mert számodra olyan hihetetlen, hogy más is kiírhatja ugyanazt a kérdést. Csak egy példát mondjak = "Lányok ti milyen gyakran masztiztok?" Ezt a kérdést már 150 féleképpen ki írták és több ezer válasz jött rá. Ennek ellenére hetente felteszik újra ezt a kérdést. Én tegnap este dolgoztam, nem is értem volna rá ilyenre. A te semmi agyaddal lehet, hogy kétszer kiírnád ugyanazt a kérdést, én viszont nem látnám értelmét.

Ha pedig törölték azt a kérést, biztos meg volt az oka rá.

2020. nov. 29. 18:05
 87/92 anonim ***** válasza:
56%

Kár kapálóznod, mert a modik pontosan látják, hogy ki írta ki.

És a törlés oka jó eséllyel az volt, hogy a kérdező ezt a kérdést már feltette korábban.


:-D

2020. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó előtti moderációs ok!!!


"Miért nem felel meg ez a kérdés az oldal szabályzatának?

A kérdés rossz kategóriában van

A kérdéshez nem megfelelőek a kulcsszavak

A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés

Ez nem kérdés, hanem hirdetés vagy apróhirdetés

Ez nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé

Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció

A kérdés provokatív

A kérdés trágár

A kérdés helyesírásilag kifogásolható (olvashatatlan)


Feltételezhető, hogy a kérdező már többször feltette ezt a kérdést


A kérdés más szempontból problémás"

2020. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan. Egy és ugyanazról történt a kérdés kiírása. Mégegyszer ne írd ki mert újra jelentve leszel.
2020. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
56%

Azért adják oda, mert arra van.

Az autó olyan tárgy, ami rugalmas helyváltoztatásra szolgál.

Amennyiben a 17-18 éves gyerek igénye és szándéka találkozik ezzel a funkcióval - például edzésre megy -, úgy logikus lehet használnia az autót.

Hiszen, mint mondtam, arra van kitalálva.

2020. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!