Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:
Most nyelvet is tanulok de majd meglatom hogy fog menni nem kotelezo csak hat jolenne ha a szobelit vagy irasbelit letennem ezert meg nem maradok majd online tanit ha ugyvan a tanar ugyis most is igy tanit:)))
2020. nov. 20. 13:12
 12/55 anonim ***** válasza:
73%

Okés, akkor felnőttoktatásra jársz! Akkor dolgozol, hogy nem kell eltartani?

Ha dolgozol, akkor azon héten amikor a pasidnál vagy, naponta mész a munkahelyedre 100km-ről és vissza?

Vagy hogy kell ezt elképzelni?

Én szeretnék neked igazat adni, csak az okokat keresem amiért a szüleidnek nem tetszik amit csinálsz.

2020. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 Savlekotő ***** válasza:
23%
Érdekes itt ekézik a 20 évest h mer a párjánál lenni ha megteheti,biztos ez vált ki irigy érzést,múltkor a 16 éves szülőjét ekéztétek h zavarni merte őket egy szem lánya a másik szobába dugatta magát az aktuális kannal. Következetes társulat.. Kiskorú dugjon otthon szülőnek kuss,de a felnőtt nőnek kuss üljön a sarokba mint egy apáca 20 30 ason.. Röhej..
2020. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 A kérdező kommentje:
Meg nem dolgozik hiaba jelentkeztem itt nincs felvetel es mar feladtam ezert akarok majd elmenni :))
2020. nov. 20. 13:29
 15/55 A kérdező kommentje:
*ok
2020. nov. 20. 13:29
 16/55 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok vannak online oraim es hat ennyi..az elobb mondtam el:)
2020. nov. 20. 13:30
 17/55 anonim ***** válasza:
82%

#13

Savlekötő, neked láthatóan megártott a 70 év, mert a válaszaid értelmi szintje zuhanórepülésben van az utóbbi időben.

Olvasd végig a válaszokat és talán magadtól is rájössz, hogy hülyeségeket írsz!

Senki nem azzal volt elfoglalva, hogy 20 évesen miért dug - házon belül, vagy kívül - hanem az volt a kérdés, hogy a tanulás rovására nem megy e, hogy többször is heteket nincs otthon, holott a szülei tartják el. Vagy ha önmagát tartja el, hogy tud 100 km-ről dolgozni!

2020. nov. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
72%

#14

Na, végre 2 oldal után eljutottunk oda, hogy kiderült, hogy mégiscsak a szüleid tartanak el!


És hogy TE megértsd - ha már a Savlekötőnek nem sikerül - nincs azzal gond, hogy szereted a barátod és vele akarsz lenni, de akkor össze kell vele költözni náluk, vagy albiban és élni a felnőttek életét!

Ameddig a szüleiddel tartatod el magad, joguk van kritikára.

2020. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
77%

A szülői ház még akkor sem szálloda, ha már 20 éves vagy!

A kettő között alapvető különbség, hogy egy szállodában kifizeted amit kell és senki nem kérdez semmit!

Ezzel szemben a szülői házban egy család él akiket érdekel, hogy ki, hol jár és mit csinál!

20 éves létedre 13 éves gondolkodásod van.

Miaz, hogy elmész, nem szólsz aztán majd hazamész megint szó nélkül?

Aki felnőttnek gondolja magát az teremtse meg azokat feltételeket amik a felnőttséghez hozzátartoznak.

2020. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
74%

1. Bár ez távkapcsolatnál kényszerűség, mindkét fél szüleitől érthető, ha nem repesnek azért, hogy napokra-hétre bekvártályozzátok magatokat valamelyikük otthonában. Ha az ő szülei jobban is viselik, mint a tieid, senkinek sem öröm egy idegent a saját lakásában kerülgetni.

2. Ha tényleg felnőtt leszel, megtanulod, mekkora b*nkóság ez a "nem szólok, mikor jövök, mikor megyek hozzáállás. Teljesen jogos elvárás a közeli családtagoktól, hogy tudják mikor, hol vagy, bármikor történhet valami, veled is, velük is, azt se tudják, merre jársz, lehet-e bajod stb. Nem kell engedélyt kérni, de szólni, azt igen.

3. Nagyon nagy a szád, pedig a viselkedésedből az látszik, hogy az eszed még nem érte utol a korodat: vegyél vissza!

2020. nov. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!