Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 41/55 Savlekotő ***** válasza:
44%

De az se reális hogy egy 20 évest bezárunk a szobájába,már nem csecsemő, érdekes a nővérét is megpróbálták bezárni,és lelépett,de van ahol 30 asokat tartanak a négy fal közt mert anyunak nincs saját élete csak életcél gyerekei akiket csecsemőnek néz 18 felett is játék puppénak..

70F

2020. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
88%

450km távkapcsolatban élek a vőlegényemmel.

Ő h-p dolgozik és h-cs sulizok, egyetem.

Két hetente találkozunk.

Az az egy hónapban kétszer.

Ha ő jön kivesz egy szabit, így 3 napot van.

Ha én megyek ugye én is 3-at tudok lenni.


Ő levelezős ezért van h van p-sz sulija, ezért ő ritkábban tud jönni.


Ált. Én megyek két egymást követő alkalommal, majd ő.


Szüleim szeretik őt, ők is engem, elfogadja mindenki a helyzetet.


Ha családomnak sznapja van, névnapja van, anyák napja van vagy otthoni munka van pl. festés, fizikai munka, kerti munka akkor nem megyek, hanem választunk egy másik hetet.


Illetve én itthon mindennap nagyon sokat segítek.


Magamnak készítem a reggelim, vacsorám, magamnak szedem ki az ebédem. Sokszor készítek reggelit is anyukámnak, vagy vacsit.


Magam után mosok, takarítom a wc-t, fürdőt, porszívózok, porttörlök.


Gyakran főzök, sütök vagy ugye segítek a főzésben.


Mindig elmosogatok magam után és sokszor szívből teszem azt családom után is.


Kutyánkat mindennap én etetem, én játszok vele és én szedem őssze a kakiját.


Igyekszem attól minőségi időt tölteni a családommal. Nekem ez fontos.


Tisztelem és szeretem őket és így szívesen engednek el messzire, tudják, hogy hamarosan jövök. Van hogy nyáron két hétre is elmegyek, aztán két hetet otthon töltök, majd utána megint megyek. Ezt azért teszem, mert párom dolgozik, nem tud annyi szabit kivenni. :(

2020. nov. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
61%
42# Nézd meg újra a kérdést. Arra bőven van ideje, hogy utazgasson, természetesen más pénzén. Dolgozni már nincs. Vagyis azt állítja, hogy arrafelé nincs munka. A szüleiről, akik még húsz évesen is eltartják, tiszteletlenül ír, szerintem az sem igaz, amit kérdez. Ez a csaj egy élősködő, akinek nem tetszik, hogy otthon vannak szabályok. Szerinte mindenki másnak kuss a neve, az ő dolguk az, hogy mindent a feneke alá rakjanak.
2020. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Na eleg legyen ebbol 😋😇😄
2020. nov. 20. 23:47
 45/55 anonim ***** válasza:
4%

43-as, hazudsz.


A lány írta, hogy keresett állást, de nincs felvétel. Pont ezért is akar arról a környékről elköltözni.

Ha online tanul, tökmindegy, hol tartózkodik, mikor tanul. Ezért nem "van ideje" utazásra, mert bárhol tud tanulni.

Nem ő gondolja, hogy a családjában mindenki másnak kuss a neve, hanem a szülei gondolják úgy, hogy okvetlen bele kell beszélniük a 20 éves lányuk magánéletébe.

2020. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
58%
Persze, keresett... El tudom képzelni hogy keresett. Jó dolga van, minek dolgozzon?
2020. nov. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
23%
Miért jár sokaknak az, hogy a kérdező néhány napot nem alszik otthon, hogy akkor dolgoznia kell, vagy költözzön el? XD Ilyen szülő nem akarok lenni sosem. Nem tudom, nekem nem fájna, ha a gyerekem máshol van, ha jól érzi magát. Biztos oka van, ha nem akar otthon lenni.
2020. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:
Hat egesz nap a szobamban vagyok a 4 fal kozott unom.. Felek becsavarodok nemertem igen miert faj nekik hogy ja ...
2020. nov. 21. 09:16
 49/55 A kérdező kommentje:
Szoktam mosogatni stb falevelet sepertem de azis unalmas hat ennyi
2020. nov. 21. 13:20
 50/55 A kérdező kommentje:
Most mondanam azt h miert olyanok amilyenek mert hat mindket nagyim szinte a szomszedunk es nekik is beszamolmak neha mindenrol...amit nemisertem miert kell
2020. nov. 21. 13:22
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!