Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Hat de elakarok menni most mondom csak mivel meg nem fejeztem be ezt igy nem megyek bar sztem akarmikor mehetnenk mar amikor gondolom...de olyan mi tha meg az se tetszene nekik h elakarok majd koltozni vagy en mar nemtudom
2020. nov. 20. 13:39
 22/55 A kérdező kommentje:
Anno tesomnak is elleneztek h 21 evesen a baratjaval osszekoltozzon es voala osszekoltoztek jol tette.. Azota egyutt vannak. Akk nemertem mirol beszelunk
2020. nov. 20. 13:40
 23/55 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk szeretnem ugy alakitani az eletem ahogy szeretnem ahogy jolesik?! Nemvagyunk egyformak
2020. nov. 20. 13:41
 24/55 A kérdező kommentje:
Vágyok a kimozdulasra unalmas heteket a 4 fal kozott lenni fiatal vagyok ezt ok nemertik meg..olyan rovid az elet
2020. nov. 20. 13:44
 25/55 Savlekotő ***** válasza:
7%

Ahonnan mindkét gyerek menekülne,egy már el is pucolt, ott van baj nem kevés,és nem a fiatalban kell keresni..

70F

2020. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
36%

Hát 100 km-re tényleg nem érdemes 1 napra menni. Így reális, amit csinálsz. A szüleidet zavarja, hogy itt a barátod, akkor ne csodálkozzanak, ha mindig te tűnsz el itthonról, hogy őhozzá menj. Talán olyan légkört kéne teremteniük, hogy a barátod szívesen legyen nálatok.

Igen, egyetértek, hogy amíg ilyenek a szüleid, majd aznap reggel szólsz nekik, indulás előtt, aztán maradsz, amíg maradsz. Telefonon el tudnak érni, ha valami baj lenne. És valóban, ezt az ő viselkedésük váltja ki.

Tarts ki, amíg elvégzed a sulit, aztán költözzetek össze, mindkettőtök szüleitől külön.

2020. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
76%

"Ezt erik el mert sztem ez kicsit tulzas 20 eves lettemre.:))"


Azzzigen, mekkora pofa kell ilyen hozzáálláshoz, azok után, hogy egy forintot se adsz a háztartásba, és még el is tartják a valagad! Tudod mi a túlzás 20 éves létedre? Hogy idáig jut csak a tudományod!

2020. nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
20%
Nem baj. A szüleiddel van baj.
2020. nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 Andizsuzsi ***** válasza:
78%

"Vagy miert baj ha megyek sok napra"


A szüleid mit mondtak, amikor felnőtt módjára leültél velük megbeszélni?

2020. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
82%
Hát, ha ennyire felnőtt vagy 20 évesen, és nem tartanak el otthon, akkor költözz a pasidhoz. Gondolom ha heti 5 napot ott lehetsz, akkor az sem lenne gond, ha mindig ott lennél. Ugye?
2020. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!