Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
31%
Anyudnak inkább az a baja, hogy téged már nem a barbibaba érdekel, hanem a pasizás.
2020. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
36%

Szulokent ez engem ezekben az esetekben vagy ezek egyuttesen fenallasakor zavarnanak:

- a fiu sose jon vagy sokkal kevesebbet es aggodnek, hogy a lanyom tulsagosan terhere van a masik szuloparnak es kesobbiekben ebbol konfliktusa lehet (nem, nem nekem, hanem neki a leendo anyosaval...)

- ugy erzekelnem ott nem tanul

- lenne itthoni kozos teendonk vagy raszabott feladatai es ugy ereznem azok elol igy bujik ki (pl oszi nangytakaritas, ami 2 napos, de o veletlenul pont azon a 2 napon is a baratjanal van; keritesmazolas, amiben kertem segitsen es jo ido eseten fognank neki, de ő hiaba rittyent ki az ido es mi alltunk neki a festesnek, o csak maradt pont par nappal tovabb a pasijanal

- egyszeruen csak idegesitene, hogy enytyempentyemezik a fiujaval mas felnott emnerek fule hallatara...

2020. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem, hogy tiszta legyen a kép és ne csak találgatás legyen: mennyit adsz haza? Mennyit ad a barátod, amikor ott eszik nálatok? Ki fizeti az utakat, amikor mész hozzájuk és jössz haza?
2020. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
72%

Mennyi pénzt adsz a szüleidnek, hogy benyúlhass a hűtőbe, hogy pirulás nélkül leülhess az asztalhoz jóízűen megenni a szüleid főztjét? Ki mos, főz, vasal rád, rátok? Ki takrít?


Megköszönitek-e az ottlakás lehetőségét, elbúcsúztok, vagy elosontok?


Meg még néhány..


Könyörgöm írj magyarul,lassabban, mert a kapkodásból reneteg a helyesírási hiba

2020. nov. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Na szval azt se engedik hogy mondjuk fozzek magamtol vagy ilyenek nyilvan nem adok bele semmit...de egyebkent elvaltak a baratom szulei szval ja.
2020. nov. 20. 19:01
 36/55 anonim ***** válasza:
50%

"nyilván nem adok bele semmit"


Bammeg... Egy élősködő kis ribizli vagy és még neked áll feljebb.

2020. nov. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
81%

Eltartanak. Iskolaztatnak. Az a minimum hogy megmondod hogy mikor mesz haza

En 30 eves vagyok es kulon élünk.de ha valahova megyek szolok hogy mikor jövök. Ez az egyik. A masik pedig az hogy ti egy csalad vagytok. Lehet a csaladi életbe nem fer az bele jogy egy hetet is ott tolts. En sem örülnek. Vagy alapitsatok a paroddal ti egy csaladot es akkor majd azt csinalsz amit akarsz valamint a sajat csaladi szabalyaidat te hozod.

2020. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
17%

31-es találta fején a szöget: szüleid azt nem bírják megemészteni, hogy már felnőtt nő vagy nem kislány. Hogy párkapcsolatod van, szexuális életet élsz, és számodra már ő a legfontosabb, nem a szüleid.


Emellett sokan, sok hülyeséget összeírtak ide. Tudd kiválasztani belőlük a hasznosakat, a többivel ne törődj.

2020. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
40%

Eltartják... ba*ki 20 éves és tanul, az emberek nagy részét ilyen élethelyzetben a szülei eltartják és ebben nincsen semmi probléma vagy gond. Nem tartom reális elvárásnak, hogy pénzt adjon haza a szüleinek, mert szerintem ebben az esetben a szülők kötelessége gondoskodni a gyerekükről. Ha erre az anyagiak nem adnak lehetőséget, akkor az egy másik történet, de itt úgy érzem nem erről van szó. Ezen pedig nem változtat semmit sem az, hogy van-e párkapcsolata vagy sincs.

Kérdező, én a helyedben azt csinálnám, amit te is írnál. Nem szólnék előre és utána sem mesélnék a szüleimnek arról, hogy mi történt, mit csináltam stb., stb. Szimplán csak tényszerűen közölném velük, hogy ekkor és ekkor megyek és majd jövök stb., szerintem ennél többe nem kell őket beleavatni, ha így állnak hozzá.

2020. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
48%
Nem, egyáltalán nem reális az, hogy húsz évesen valaki élősködő.
2020. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!