Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleimmel lakok meg mivel...

A szuleimmel lakok meg mivel tavkapcsolatban vagyok a baratommal nem mindig megyunk egymashoz es anyamekat neha zavarja ha tobb napot maradok ott vagy ilyenek engem meg idegesit hogy mit kell ezen lovagolni. Baj az ha 4 5 ejszakat baratomnal vagyok?

Figyelt kérdés
20/l
2020. nov. 20. 12:38
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, én nem hiszem el hogy te 20 vagy! A 13 éves öcsém ír ilyen stílusban mint te, viszont ő legalább helyesen. Ez a szint meg amit itt produkálsz, ezt már elhagyta szerencsére.
2020. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted a szüleinek nem unalmaa falevelet sepreni? Vagy munka után felüdülést jelent számukra? Amikor otthon laktam 20 évesen engem is eltartottak mert egyetemre jártam. De nem a szobámban ültem hanem minőségi időt töltöttem a családommal. Ezen kívül mindent megcsináltam. Fozten mostam takarítottam, falevelet sepertem, havat lapátoltam ha kellett. Fát sajnos nemtudok vágni de a megvásárolt tűzifát behodtam vodorrel a helyére. Rettentő unalmas és írto nehéz volt 4-5napig csinálni.

Lehet ha te sem a szobadban unatkoznál akkor a szüleid is máshogy állnának hozzád.


30N

2020. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:
Szted en nemszoktam takaritani se semmit?😌csak mar azis uncsi
2020. nov. 22. 19:21
 54/55 anonim ***** válasza:
81%
Hogyan akarsz majd háztartást vezetni? Tudod mennyit kell majd főzni mosni takaritani ha lesz egy férjed és gyerekeid? Az nem arról fog szólni hogy a leveleket összeszeded. És napról napra hónapról hónapra évről évre nem uncsi lesz majd hanem azon leszel hogy minél hamarabb végezz vele mert olyan fáradt leszel. Plane ha dolgozol is mellette. Igaz én nem 20 éves vagyok de hajnalban kelek és megfőzöm az ebédet. Majd elkészítem a reggelit. Ztana
2020. nov. 27. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
81%
Lemaradt a vége! Utana ébred a család. Reggelniznek. Kivasalom a ruhákat. Elviszem őket az iskolába ovodaba. Majd megyek dolgozni. Munka utan megyek értük. Kis pihi. Majd tanulunk. Aztan játszunk.majd vacsi furdes es fekvés. És nem unalmas mert a családomért teszem.
2020. nov. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!