Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem ?

Miért csinálják ezt velem ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleimmel élek. De sok ideje már nem adnak pénzt semmire , és mindig azt mondják menj el dolgozni , mert mi nem fogunk neked pénzt adni . Persze étel ügyben is ugyanezt csinálják. . Laktózérzékeny vagyok, és ugye nekem mást kell venni .. Azt mondják mindig hogy az drága ami nekem kell , és majd ha lesz saját pénzem akkor vegyem meg magamnak mert ők nem fognak feleslegesen költeni. Vagy pl nehézségeim vannak a német nyelvben és kértem tőlük hogy szeretnék egy külön tanárt aki segít nekem . Erre ők azt mondták hogy mit gondolok magamról, menjek el dolgozni, mert ők nem fogják kifizetni. Azt mondták túl sok ( a tanár 20 euróért vállalt volna óránként )


Tanulás mellett kicsit nehéz lenne most dolgozni

..


2020. nov. 28. 16:01
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
5%
Én se adnák pénzt. Menj dolgozni.
2020. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
99%

"Örülj neki, hogy a szüleid mosnak rád, és etetnek."


Ez az alap KÖTELESSÉGÜK, ha már nem húztak gumit. Ha nem csinálnák, elvenné a gyereket a gyámügy, és nevelőszülőknél helyeznék el. Jobb élete is lenne...

2020. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
5%
Hiába pontozzátok le a válaszokat. Attól még igazam van.
2020. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
91%
Hát már megértem miért hanyagoljak el az idős szülőket! Hasonló legyen a hozzáállásod mikor majd lerobbannak nyugdíjas korukban. Koltozz ki külföldre vissza se nézz! Telepedj le Ausztráliában...tele van gyökér télen emberekkel. Sajnos tippem az hogy a mostani tizenéves korosztály és szülei nagyon defektesek. Minek vállaltak gyereket ha nem nevelik fel normálisan? Gondolom míg kicsi voltál előadták a tökéletes t. 16 éves gyerekkel meg törődni kéne.
2020. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
93%
Akik szintén nem adnának pénzt és dolgozni küldenék, azoknak mi bajuk van? Az ok, hogyha valami feleslegeset meg akar venni, akkor azt fizesse magának és az is, hogy a magántanárt nem mindenki engedheti meg magának, de a laktózérzékenység? Az nem olyan vicces ám. Ha valaki laktózérzékeny, akkor a szülei 18 éves koráig kötelesek megvenni neki azokat a termékeket, amelyek szükségesek. Ha ennyire nem képesek, akkor miért van gyerekük? Az alap, hogy ha a gyerekednek valami baja van, megveszed neki a gyógyszert, stb. Ehelyett elküldeni dolgozni, azért, hogy fizethesse azt, amit a szüleinek alapból meg kellene adniuk? Normálisak vagytok?
2020. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
Tanulok és nem dolgozok . Nem tudom hogy sok válaszoló innen hogy gondolja ezeket ?
2020. nov. 28. 19:24
 27/54 A kérdező kommentje:
Remélem hogy akik ilyet kommenteltek nem szülők. ..
2020. nov. 28. 19:25
 28/54 anonim ***** válasza:
3%
Én is tanultam, mégis elmentek diákmunkára. Egy baj van veled, büdös a munka.
2020. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
95%
Németországban nem mehet diákmunkára.
2020. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Nem büdös a munka ... nyáron szoktam menni ha időm engedi
2020. nov. 28. 19:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!