Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem ?

Miért csinálják ezt velem ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleimmel élek. De sok ideje már nem adnak pénzt semmire , és mindig azt mondják menj el dolgozni , mert mi nem fogunk neked pénzt adni . Persze étel ügyben is ugyanezt csinálják. . Laktózérzékeny vagyok, és ugye nekem mást kell venni .. Azt mondják mindig hogy az drága ami nekem kell , és majd ha lesz saját pénzem akkor vegyem meg magamnak mert ők nem fognak feleslegesen költeni. Vagy pl nehézségeim vannak a német nyelvben és kértem tőlük hogy szeretnék egy külön tanárt aki segít nekem . Erre ők azt mondták hogy mit gondolok magamról, menjek el dolgozni, mert ők nem fogják kifizetni. Azt mondták túl sok ( a tanár 20 euróért vállalt volna óránként )


Tanulás mellett kicsit nehéz lenne most dolgozni

..


2020. nov. 28. 16:01
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
85%

“ Hiába pontozzátok le a válaszokat. Attól még igazam van.”


A frusztáltaknak mindig igazuk van. A többieknek véleményük.

2020. nov. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
89%
Én 10 éve németeknél élek 350 napot a 365-ből évente, de nem felejtettem el sem a maszekol sem a mutyizás szót. Sőt a baksis sem, a törököknek mindig megcsillan a szeme a szó hallatán.
2020. nov. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
80%

Én is egész kiskoromban tudtam már a maszekol szót mi ( kb 5. 6. Oszt. Tehát fiatalabbak is voltam mint a kérdező)


Sőt a hitel, meg kezes szavakat is ismertem.


Szerintem lerí h nem pro familibe szartak .


Mellesleg van olyan szülő aki a k*rva szót is simán elmagyarázza

2020. nov. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
27%
Látom, van itt is egy pár piros karikás gyökér. xD
2020. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!