Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt velem ?

Miért csinálják ezt velem ?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és a szüleimmel élek. De sok ideje már nem adnak pénzt semmire , és mindig azt mondják menj el dolgozni , mert mi nem fogunk neked pénzt adni . Persze étel ügyben is ugyanezt csinálják. . Laktózérzékeny vagyok, és ugye nekem mást kell venni .. Azt mondják mindig hogy az drága ami nekem kell , és majd ha lesz saját pénzem akkor vegyem meg magamnak mert ők nem fognak feleslegesen költeni. Vagy pl nehézségeim vannak a német nyelvben és kértem tőlük hogy szeretnék egy külön tanárt aki segít nekem . Erre ők azt mondták hogy mit gondolok magamról, menjek el dolgozni, mert ők nem fogják kifizetni. Azt mondták túl sok ( a tanár 20 euróért vállalt volna óránként )


Tanulás mellett kicsit nehéz lenne most dolgozni

..


2020. nov. 28. 16:01
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
28 as miért kommentelsz? Nem kötözködni kell hanem normális választ adni
2020. nov. 28. 19:30
 32/54 A kérdező kommentje:
Nem kell ...
2020. nov. 28. 19:44
 33/54 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, mivel foglalkoznak a szüleid? Ennyire buták, hogy nem ismerik a laktóz-intoleranciát?
2020. nov. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
96%
Pfffff akkor minek szült meg? 16 éves vagy ,diák baszki.... Húgom 18, diák, mégis apu ad neki pénzt ha kér... sőt, kajára is ad neki hogy valamit vegyen valamit..igaz, nem nem tudom hogy milyen anyagi helyzetben éltek, de németet tudsz tanulni facebookon is, Lupán Ági pl... Vagy youtube, akármi. Rossz szülők és kész!!!!!!! :(
2020. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
Hát anyukám pénztáros mellette 2 helyen takarít. . Apukám 3 helyen maszekol
2020. nov. 28. 20:36
 36/54 Savlekotő ***** válasza:
86%
Magyarán 3 műszakos prolik,akik csak a gyereken spórolnak.. Ha ennyi helyen melóznak csak ki lehetne gazdálkodni a gyerek gyógyszerét ha a gyerek fontos lenne nem csak bevétel forrás családi stb. Sajnállak,tényleg dolgozz és lépj le mielőbb mert ez a típus amint lejár érted a pénz kivág az utcára.
2020. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 Metionin ***** válasza:
93%
Utolsóval egyetértek. Ez a viselkedés a szüleid részéről egy jel, amint nem fognak utánad pénzt kapni, ki leszel dobva, továbbtanulásról ne is álmodj. Dolgozz amennyit csak tudsz hogy legyen pénzed az önálló életre aztán ints be nekik és lépj le.
2020. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 Savlekotő ***** válasza:
88%

Mondjuk itthon lassan a pelenkáért is dolgoztatnák a babákat,de azért szaporodnak mint a nyulak csókért.. Hová lehet hányni?

70F

2020. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
92%

Németországba élsz és nem megy a német? Nem kell profin beszélni, de ha elkezdesz németül rádiót hallgatni, olvasni, Tv-t nézni stb. ragad rád a nyelv.

Ezen felül olvass utána, hogy miben van laktóz (pl. ha sajtos kaja van ne egyél). Egy gyümölcs salátában 100% hogy nincs.

2020. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
10%

öööö.... egy 16éves lány, aki állítólag Németországban él, és a "maszekol" szót használja?


Nem túl reális.


Még egy pont oda, aki kamut gyanít.

2020. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!