Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
100%
Hol láttál itt primitív választ? Annyit írtunk, hogy ez semmiség, ne tiltsa, mert köze nincs a zülléshez. Erre te behozol politikát és hetet-havat...
2021. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
10%
Nem hoztam semmiféle politikát, ezt te magyaráztad bele.
2021. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
100%
A liberálisozásod, feminizmusozásod akkor mi volt okoskám?
2021. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
10%
Az mióta politizálás?
2021. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
92%

Ezt komolyan kérdezed? :D :D :D


Amúgy te nem az a válaszoló vagy, aki nem hiszi, hogy vannak, akik 22-23 évesen lediplomáznak nyelvvizsgával, pusztán azért, mert te bukdácsoltál? :D Ha igen, akkor ez az értetlenséged mindent megmagyaráz. Sajnálom, hogy ilyen rossz képességeket kaptál, de azért nézz már magadba, mert hülyeségeket írsz!

2021. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
10%

Nem én vagyok az.


Aki értetlen meg hülyeségeket ír, az egyedül te vagy. nem hallottál még olyanról, hogy valaki a mindennapi életben feminista vagy liberális, de amúgy leszarja a politikát? És még te beszélsz rossz képességekről :D

2021. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
93%

Jaj dehogynem te vagy az, még a stílusod is ugyanolyan. :D

Egyébként mivel a liberalizmus az egy politikai irányzat, ahogy a feminizmus pedig egy politikai törekvés (volt), ezért de, te hoztad be a politikát. Nem csak pártokkal kapcsolatban lehet politizálni...

Igen, pocsék képességű vagy, ez látszik is az értékeléseden meg azon, hogy csak bedobtad ezeket a témákat, de sajnos azóta se tudtad megmondani, hogy következett nálad a liberalizmus, feminizmus, abortusz témája egy szimpla körömlakkból.

2021. febr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
41%

97-es!


Nem én vagyok. A te stílusod meg olyan, mint a másik okoskodó prolié. Nem csak pártokkal kapcsolatban lehet politizálni, de én gondolkodásmódról beszéltem.


Az ne pocsék képességűzzön, aki azt hiszi, hogy a liberalizmus meg a feminizmus csak politikai kontextusban kerülhet elő. Meg az se, aki belemagyarázza a mondandómba az abortusz. Ja meg az se, aki nem bír szöveget értelmezni, és nem tudja felfogni mit jelent az, hogy ”nem a körmölakkról van szó”. Ja meg az se, aki az értékelésekkel jön. Mióta számít, a hozzád hasonló lúzerek lepontozgatása? Mónika show is jó műsor volt?

2021. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lányok pirosra, a fiúk feketére, a transzneműek szürkére fessék.
2021. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
100%
XD
2021. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!