Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
 51/102 anonim ***** válasza:
85%
Csak úgy mellesleg akik a két nyelvvizsgán hüledeznek azoknak üzenem, hogy nekem és még néhány ismerősömnek is lett 16 evesen két középfokúja. És nem volt kéttannyelvű amibe jártunk.
2021. jan. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
85%
Valaki kiírhatna már az itt válaszolgatóknak egy kérdést hogy hány év alatt lehet érettségizni, nyelvvizsgázni és diplomázni mert mindenki erre válaszol! Talán elolvasnátok a feltett kérdést??
2021. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
25%
Akik itt bőszen nyalják ki a saját seneküket önimádatukban, hozzászólnának a témához is?
2021. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
92%
Lett neki válaszolva, mindenki szerint teljesen okés. Egy rosszul tanuló őstulok állt bele itt az emberekbe, akik le mertek diplomázni 22-23 évesen, és van nekik nyelvvizsgájuk, esetleg több is.
2021. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
87%
45-ös nekem tetszik mind a piros, mind a fekete körömlakk. Nem, nem a szín teszi prolissá, ami proliságot tükröz nekem, azok sokkal inkább a borzasztó hosszú, brutálisan vastag, agyon csicsázott műkörmök (nem minden műköröm, tudom, hogy abból is van visszafogottabb, hanem tényleg az a kategória, amit leírtam).
2021. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem észre se venném.

Ugyanis annyira nem érdekel, hogy milyenre festi, hogy még. Az anyját se érdekli.

Sose tiltottuk se a körömlakkot, se a sminket, se semmit.

És ennek ellenére (vagy épp emiatt?) szolidan műveli mindegyiket.

Illetve pardon, az anyja néha megszólta, hogy "ez a szín szerintem nem illik hozzád" de semmi több.

F/50

2021. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
85%
Attól, mert a húgod egy idi.óta volt, a lányod még nem az. De jó, hogy ilyen szuper véleménnyel vagy róla. Gratulálok.
2021. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 Metionin ***** válasza:
90%
És mégis mi baja lesz egy sötét körömlakktól? Nekem épp most is sötétlila de általában sötétkék, fekete, bordó. Nem lettek krva sem drogos sem ilyesmi. Ez csak egy körömlakk, önmagában nem jelent semmit. Ha olyan, akkor nem fog hülyeséget csinálni hegyes fekete műkörömmel sem és ha olyan, akkor azt fog festetlen, rövid körömmel is.
2021. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer feketére festettem a körmeimet, nem szóltak a szüleim semmit. Ezek korszakok, majd elmúlnak. Ennyi.
2021. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
87%

minél nagyobb hisztit csapsz körülötte, annál messzebb kerül tőled. legyen már pls a lányod fontosabb, mint a kinézete...

nekem 15 éves korom óta van festve, sötét bordóra, lilára, feketére, mert ezek állnak jól, de ettől még jártam iskolába, van munkám, nem drogozok és nem lettem terhes 17 évesen. bár ez valószínűleg annak köszönhető, hogy az anyám inkább szeretett és gondoskodott rólam, ahelyett hogy tolta volna a hisztit napi szinten, mert a külsőm egy pontja nem felel meg az ő saját ízlésének.

2021. jan. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!