Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
 71/102 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem a problémádat. 16 évesen fekete szegecses ruhákban jártam, fekete körmeim voltak. Nem lettem züllött alak, egyetemet végeztem és egy teljesen normális, informatikus srác lett a férjem.
2021. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
91%

73.az a problémája hogy nem úgy nyalja ki magát a lány ahogy akarja...

ő akarja formálni szinte, hatalmat érez ez által...nem véletlen, hogy sosem értenek egyet

2021. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 qkker1 ***** válasza:
89%

Adnék neki pénzt jó minőségű körömlakkra, ne valami gagyit használjon!

/11 ; 12 évesek a lányaim/

53F

2021. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
100%

Apaként nem az a dolgod, hogy tiltsd mindentől. Értem én, hogy te lelkileg úgy érzed, hogy ő most is 2 éves, de nem így van...


Azért vagy, hogy támogasd őt. Ha hülyeséget csinál, akkor megbírkózik majd vele. Te csak szeretni tudod, és segíteni, hogy ha segítséget kér. De nem akkor, amikor te jónak látod a saját akarata ellenére is...


A fekete körömlakknak meg semmi köze ahhoz, hogy valaki goth lesz-e vagy se. Teszem hozzá a goth csajok nem jönnek össze izomagyúakkal, mert 2 teljesen más világban élnek. Egyébként meg egyikkel sincs gond... a stílus nem befolyásolja az ember értékét.

2021. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
9%
Azért kíváncsi lennék, hogy az agresszív okoskodók közül hánynak van lánya. Arról még nem hallottatok, hogy a libsi, mindent megengedő neveléssel is el lehet bas.zni a dolgokat? És itt nem a körömlakkról van szó. Ő teste, ő döntése, persze toljátok a feminista bullshitet, de ha mondjuk terhe lesz az is az ő teste ő döntése lesz?
2021. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
95%
75-ös neked mi bajod, hogy jött ide a politika és az abortusz neked? Miért züllene el az, aki kifesti a körmét, ráadásul egy igen nőies színnel? Itt egyedül te vagy az agresszív.
2021. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%

"a libsi, mindent megengedő neveléssel is el lehet bas.zni a dolgokat?"

A kérdésben körömfestésről volt szó. Nem arról, hogy kokainra kérne pénzt, Dubaiba szeretne utazni a 18-19 éves barátnőivel, vagy éppen 25 évvel idősebb pasit akarna hazahozni és bemutatni. Azért a mindent megengedő nevelés nem itt kezdődik...


"de ha mondjuk terhe lesz az is az ő teste ő döntése lesz?"

Őszintén?

Igen. Ha abortuszt szeretne, akkor is teljes vállszélességgel mellette állnék és akkor is, ha úgy dönt, hogy megtartja. Nyilván a lehetőségekhez mérten támogatnám is úgy, hogy előtte minden lehetőséget, opciót átbeszélünk. Nem cibálnám a hajánál fogva a műtőasztalra és szülésre sem kényszeríteném, ha nem akarna gyereket.

2021. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
100%
77 válasz remélem elég arra, hogy rájöjj, nem tilthatod a lányodtól ilyen pitiáner dolgokat, nem bízol benne és ez látszik mivel tiltod...ellened fog lázadni mivel ennyire lakat alatt tartod, nem más miatt!
2021. jan. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az abortuszhoz még annyit, hogy pont itt is az segít, ha a lányom tudja, hogy megoszthat velem mindent, hogy nem tépem és ordítom le a fejét egy hülye körömlakk miatt is, és így tudjon bennem megbízni. Ha vagyunk olyan viszonyban, hogy adjon a szavamra, hogy meg tudjuk beszélni a védekezést, a biztonságos nemi életet, hogy ne az első vadidegen pasihoz meneküljön előlem, akkor talán fel tudom annyira készíteni az életre, hogy eleve ne is kerüljön olyan helyzetbe, hogy abortuszra kerüljön a sor. Nagyon sok gyerek pont azért züllik el, mert idegbeteg, mindent tiltó szülei vannak, és általában azokból lesznek kiegyensúlyozott fiatalok, akikkel otthon beszélgetnek, felkészítenek az életre, nem dühödten tiltanak... A mindentől tiltott, elnyomott gyerek vagy elzüllik mert elege lesz, vagy tönkremegy teljesen és megtörik. Na ennyi értelme van tiltani olyan apróságoktól is, mint egy körömlakk...
2021. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 Savlekotő ***** válasza:
95%

Sajnos tapasztalatból írom ahol mindent tiltottak,az alapokat is,amint ki kerültek a kontroll alól akár egy szar házasság árán, elszabadultak..

70F

2021. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!