Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
90%
Szegény lányod
2021. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
88%
Az igényesen elkészített fekete körömlakk az egyik legelegánsabb. Mit kell ezen röhögni? Jah, hogy mucsai vagy... Akkor érthető.
2021. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges tiltani, akkor fog lázadni; ha nem tanultok meg kommunikálni nem fog semmit elmondani, és örökre elrontod a viszonyotokat. Abba érdemes beleszólnod amikor hülyeségre készül, és észérvekkel meggyőzni, egy körömfestés igazán nem az a kategória.
2021. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
90%

14 éves korom óta feketére, bordóra, neonrózsaszínre festettem a körmöm, középiskolában már sokszor megnövesztettem hosszúra is. Jelenleg 22 éves vagyok, műszaki karon diplomázok, több nyelvvizsgám van. Bulizni igazán csak az egyetemen kezdtem el, nem voltak olyan párjaim sem, mint akiktől félted a lányodat. Ez már nevelés kérdése, nem a körömlakktól függ.

Minél jobban tiltod, annál jobban megpróbál kijátszani, és nem csak ilyen apróságokkal.

2021. jan. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen már van elég idős ahhoz, hogy fesse a körmeit, ha szeretné, pláne pl. lilára, ami ráadásul jól áll a lányokon/nőkön.
2021. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
19%

"A húgomnál is így kezdődött a durva lázadó korszaka (mindenféle izomagyú pasik, gótkorszak, cigizés,ivás, sok buli)"


És? Te mit csináltál 16 évesen? Nagymellű csajok, pia, részegség minden hétvégén. Majd ráér megkomolyodni 20-23 évesen, amikor befejezte az egyetemet.


Amúgy meg a leánykát valószínűleg keményen reszelik már. Ezt te sem gondolod komolyan, hogy nem így van.

2021. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
91%
Szegény lány. Más drogozik, cigizik, bulikban hány idegenek ölébe és szexel, és a te a lányod sötétre szeretné festeni a körmét... Aztán meg te leszel meglepve, mikor lesz egy érzelmileg nulla lányod, mert mindent tiltottak neki.
2021. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
13%

27-es!


Valószínűleg ő is rég ezeket csinálja már.


Amúgy a fekete körömlakk soha nem volt elegáns.

2021. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engedték, csak a halvány színű körömlakkot gimiben. Hétvégén vagy szünetben lehetett olyan szín amit akartam. Hajamat mondjuk sose akartam festeni, arról nem tudok nyilatkozni.. Manapság már más világ van, a saját gyerekemnek megengedném az ilyesmit, csak majmot ne csináljon magából, és a viselkedése fontosabb mint a külseje. Körömlakk nem a világ vége, lemossa és kész, nem kell túlgondolni csak mert rossz élményed van korábbról.
2021. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
73%
Én inkább amiatt aggódnék ha 16 évesen full babarózsaszínre festené a körmeit. :D
2021. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!