Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
99%
Ehhez mit kell szólni?
2021. jan. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
100%

Semmit...

ezzel azt éred el hogy jobban fog lázadni és ezen szintén csodálkozni fogsz...sötét lila csak egy szín mint sötét kék, sötét zöld. mi a francnak tiltod? ezzel neki nem lesz jobb...hatalmat érzel inkább őt meg tiltod semmiért. emiatt fog lázadni mert tiltod...ha nem hord fekee ruhákat akkor nincs okod aggódni...de ha hord akkor sincs mivel ez az ő dolga...istenem mostanában egyre több gyakoris szülő tiltja a gyereküket ha olyan színt használ vagy visel amit neki nem tetszik és tiltja azt csodálkozik ha egyszer el kezd lázadni...ember a mentalitásod nem a legjobb...gondolkozz ezen! ne tiltsd nem érsz vele semmit...úgy is egyszer lilárea festett körömmel látod és remélem nem leszel olyan aki erőszakkal leszedi róla acetonnal mert neked nem tetszik és neki meg igen! istenem...jó hogy nekem nem voltak ilyen szüleim...

2021. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
96%

Azert levegot vehet? Vagy 18 evesen majd lelephet otthonrol 1 napnal tovabb? Persze kizarolag a baratnojehez! Fiukhoz azert nem gondolod! Ja es az udvarloja is majd 3 ev utan johet ott aludni..! Annyi ido kell hogy bizonyitson....!!!


Es az ilyen embereknek gyereke van. 2 ev mulva felnott ember, es plusz egy ev mulva ugy fog elkoltozni az ország másik felere egyetemre, hogy vissza se nez. En ugyan soha nem festettem a kormom de istenem..:)) valaki ilyen.

Es ha esetleg bulikba jarna, akkor ki is tagadod? Vagy Te az az igazi 35 eves koraig otthon ultel, soha egy bulit nem lattal csak hallottad hogy ott isznak, cigiznek és drogoznak, persze beszelgetni derogal, vagy barmi értelmeset csinalni mert a buliba csak a drog megy!!444!!!!4



Ja fun fact. Az megvan hogy a kerdezo lanya online tanul? Tehat meg az sincs hogy uristen a suliba raszolnak, bar nem tudom ez kit erdekelne, foleg a mai vilagban.

Btw nekem anyu volt olyan, hogy aggodott hogy ram szolnak e a tanarok amiert akkor még kb 5 helyen volt kilyukasztva a fulem (az alappal egyutt) . De meg ezt is lesz.rtak a tanarok.

2021. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
95%

Meg irtad hogy tiltod azt kikerólte és te még igy is tanácstalan vagy?

miért? alaptalan a félelmed...nem írtad hogy mást tett e vagy valami mert ebből nagyon az a dolog hogy te hatalmat érzel, hogy tiltsd a lányodat...ezzel jobban fog lázadni hidd el. nem éri meg. hagyj élje ki a lázadó tinédzser korát mert rosszabb lesz...nem tetszik hogy lila a körme és?? nem a te tested hanem az öve! lila színnel nem lesz még lázadó! piros is lázadó akkor mega fekete...ezeket is tiltanád? meg a sötét kék...remélem csak egy troll vagy ha nem akkor láss magadba...ne birtokod már a lányod testét és ne formáld kedved szerint! 16...legyen már szabadsága.

2021. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
9%

24

" Jelenleg 22 éves vagyok, műszaki karon diplomázok, több nyelvvizsgám van"


Már hogy lenne TÖBB nyelvvizsgád 22 évesen? Már hogy diplomáznál 22 évesen bármiből? Akkora kamu vagy, hogy nemigaz. Az orvosit meg 25 évesen végzik el mi?

2021. jan. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
98%

35

Ez egy komoly kerdes? 3 eves képzések azert megvannak? En 3,5 evesen vagyok de igyis 22 evesen fogok vegezni.


Tobb nyelvvizsga miert olyan nagy szam? Mar van akinek egyetemre keruleskor annyi van. Nalunk is van ilyen diak.

2021. jan. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 Savlekotő ***** válasza:
90%
Utolsó hagyd rá valószínű náluk a 8 általános is nagy szám a családjukban,azért hüledezik rád..
2021. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
90%
Mi köze az aspergernek a nyelvvizsgához? Nekem egy van, 17 évesen letettem elsőre. Semmit nem szenvedtem vele, volt hozzá érzékem. A diplomámat 23 évesen vettem át. 19-et töltöttem érettségi előtt egy hónappal, utána 4 év fősuli. Nem tudom, mi neked egy ilyen életben az elképzelhetetlen...
2021. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 Savlekotő ***** válasza:
84%
Utolsó mert te végig bukdácsoltad a sulikat, a családodnak nehezen ment, másnak nem biztos hogy kín keserves.. Lol.. Nem lőttem mellé h nem értelmiségiek vagytok,maximum gyári szalagosok családilag,így magatokból indulsz ki hogy mindenki más is tanulási nehézséges.
2021. jan. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
100%

teljesen elkeveredtetek a témától...

apja tiltja a lánya körmének színét és azt hiszi ezzel le van tudva a lázadó kora mikor még nem is kezdett el lázadni...

2021. jan. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!