Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
 61/102 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy a kérdező már nem fog reagálni semmire sem, szerintem megsértődött, hogy nem igenlő válaszokat kapott...
2021. jan. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
90%

62.ott a pont!

kérdező a lányod teste az övé és nem a tied...egy rohadt lila körömlakktól nem fog lázadni és ha igen? kinövi...hiába tiltod ettől csak rosszabb lesz...mindjárt 18 lesz és ha továbbra is tiltod minden pitiáner ügy miatt akkor ne csodálokzz ha elköltözik tőled minnél messzebbre..és még te vagy tanácstalan?? remélem tényleg remélem hogy csak egy troll...mert általában a troll kérdéseknél szokott keletkezni 100 válasz vagy több és ez hamar eljön..

2021. jan. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez a szokásos mit szólnál ha a tinilányod ezt meg ezt csinálná kérdező. Lehet meredeken hangzik, de szerintem nemhogy nem anya, hanem ráadásul férfi/fiú, aki csak azt akarta, hogy az emberek köpködjenek a tiniányokra.
2021. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
85%
Csak bedobja a kérdést, aztán röhögve nézi, hogyan marják egymást az emberek. Kicsit szomorú vagyok, hogy itt újra és újra felülnek emberek az ilyen kérdéseknek és egymás torkának esnek.
2021. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én ezért írta a 63. kommentet, én is így látom. Túl sok reakció érkezett így is már erre a marhaságra.
2021. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 A kérdező kommentje:
Nem azért nem válaszoltam, mert megsértődtem, hanem mert úgy éreztem felesleges, mert itt mindenki máshogy gondolkozik! És a 65-nek, nem írtam hogy anya vagyok, apuka vagyok, és a végére oda is írtam hogy 44F
2021. jan. 28. 14:44
 67/102 Savlekotő ***** válasza:
88%

Nem másképp hanem normálisan gondolkodunk,de nem nekünk lesz a lányunkból hazudozó sunnyogó és menekülő mikor 18 25 évesen is minden tiltva lesz neki..

70F

2021. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki máshogy, csak te egyedül. :D
2021. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 anonim ***** válasza:
91%

mert itt mindenki máshogy gondolkozik

kérdező mit vártál most komlyan??

lányod lázadni fog de nem a körömlakk miatt hanem mert tiltod ilyen pitiáner dolgok miatt és gondolom nem öltözik feketében, nem hallgat épp rock metál zenéket hanem gondolom egy normális, kifinomult lány nem? akkor semmi jelentősége nincs...nem bízol benne és ez látszik...inkább tiltod mintbíznál benne...remélem tiltani fogod neki hogy fiút hozzon haza, vagy full feketében öltözzön, vagy olyan zenét hallgasson ami neked tetszik és nem neki, tiltsd még a piros körömlakkot is mert az nagoynv vad kisugárzást ad és nem szeretnéd hogy emiatt minden fiú térten álljon előtte igaz? Na láss magadba végre..16 az istenis. ezzel azt éred el hogy elköltöziks és akkor megint irsz kérést hogy elköltözött a lányom mivel megtiltottam neki a lila körömlakkot...jó hogy nem vagy az apám...elhuznék a francba ahogy 18 lennék ha a lány lennék.

2021. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
83%
én vagyok még és érdekesnek tartom hogy nem a FEKETE körömlakkot tiltod a lila helyett...és ha a sötét lila a kedvenc színe?? ez nem jelenti egyből hogy lázad...komolyan megkérdezted tőle egyáltaáln hogy esetleg nem aza kedvenc színe?? mert emiatt még jobban lázadni fog...tanácstalan jézus...remélem hamar elköltözik a lány mert ilyen "apával" aki tilt az nem hoz sok sikert...én biztosan elköltöznék már azért is hogy azt csináljam amit akarok és azt hordjak amit akarok!...az ő TESTE ezt jegyezd meg...nem alakíthatod kedved szerint...be fog fordulni ezzel
2021. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!