Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a lányotok...

Mit szólnátok ha a lányotok sötét lilára festené a körmeit?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem, a lányos dolgokban sosem értünk egyet. A fekete körömlakkot megtiltottam neki, és így kerülte ki... nem szeretném hogy ennél jobban lázadjon, még csak 16 éves. Teljesen tanácstalan vagyok! 44F

2021. jan. 27. 21:18
 81/102 anonim ***** válasza:
100%
ez csak egy körömlakk... 16 éves had legyen már lány ha akarja had fesse nem a körömlakktól fog egy gyerek rossz szintre elmenni. ha okosan és értelmesen neveled a gyereket tudni fogja mi az ami jó és mi az ami neki egyáltalán nem kedvező.
2021. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
93%

rég eltunt amugy a kérdező..

biztos újabb dolgokat tilt meg a lányának mint megtiltja, hogy soha nem viselhet fekete ruhákat...isstenem ha nekem ilyen APÁM lenne húznám a belemet amint 18 lettem mivel nem te éled az életét...

nekem nem szóltak semmi megengedték szó nélkül azt mégse lázadtam!

látszik hogy rohadtul lesza*od a lányod véleményét és nem bizol benne

.nagyon példamutató egy apuka vagy! csak tanulni lehet belőled...(szarkazmus)

2021. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
12%

76-os!


Ki beszélt politikáról meg abortuszról?


”És itt nem a körömlakkról van szó. ”


Nem tudsz szöveget értelmezni?

2021. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokból továbbra sem derült ki a mindent megengedő libsi nevelés. Mert itt mindenki csak a tiltást démonizálja.
2021. jan. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, tudjuk jól, hogy a körömlakkról jutottak ezek a témák az eszedbe, fene tudja, hogy hogyan... Kár terelni.
2021. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hol a probléma.

16 évesen miért ne festhetné a körmét olyanra, amilyenre szeretné? Ettől nem lesz lázadó.

Nekem anyám nem engedte, hogy lövessek plusz lyukakat a fülembe 18 éves koromig. Évek óta ez volt az álmom, aztán miután betöltöttem, az volt az első, hogy megcsináltattam.

Mikor megkérdeztem, miért nem engedi, azt mondta, hogy mert utána majd jön a piercing meg minden. Rohadtul nem volt igaza. Tetszenek a piercingek, akkor is tetszettek, de nem csináltatnék. És attól, hogy kilövettem a fülem, nem akarok piercinget is...

Ráadásul minél jobban tiltod, annál jobban fog lázadni.

2021. febr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:
25%
Ha jól áll neki, megengedném. Mondjuk barna haj mellé nem megy annyira, de szőke vagy fekete mellé igen.
2021. febr. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
100%
Sötétbarnához is megy, inkább szőkével mutat nagyon kontrasztosan.
2021. febr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban inkább a szőkéhez illik kevésbé a sötétlila, mint a sötétbarnához, ettől függetlenül elmegy ahhoz is, lábon különösen jól áll akkor is.
2021. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
16%

85!


A primitív válaszokból jutottak ezek az eszembe.

2021. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!