Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
97%

Akkor a továbbiakban ne fogadj el tőle semmit.

"Pisti, én csak barátként tekintek rád, de Valentinnap óta úgy érzem, hogy ezt te nem tudod elfogadni továbbra sem. Inkább tartsuk a két lépés távolságot, nem szeretnélek hitegetni téged sem, hogy lenne esélyed. Ezt az X dolgot sem fogadhatom el így, de köszönöm, hogy gondoltál rám."

És tényleg tarts távolságot a továbbiakban.


Anyukád meg honnan tudja még azt is, hogy hány darab smileyt használsz?? Muszáj határozottabbnak lenned.

2021. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
89%

Olyan szempontból vagy gusztustalan, ha már ennyire nem érdekel a srác ne fogadj el tőle semmit, és ne is kommunikálj vele. Főleg ne küldj emojikat, mert az teljesen félreérthető, még 1-2 pirulósat se. Legyél egyértelmű, és passzív is vele élőben.


Felnőtt vagy, igenis vállald fel a vitákat otthon, csak egy gyerek sunnyogja el a szülei miatt a vitákat. Egy felnőtt beleáll a vitába, és megvédi a maga álláspontját.

2021. febr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
Anyum ott ment el mellettem, amikor vissza írtam neki tehát látta. Szóval nem kell bunkozni. Te is lehetsz ilyen helyzetben, követhetsz el hibákat mint mindenki más. Én sajnos tapasztalatlan vagyok férfiak terén, mivel eddig csak 1 kapcsolatom volt 15 évesen. Anyámmal, meg eddig szoros volt a kapcsolatunk, mindent megtudtuk beszélni, csak a fejébe vette, hogy egy gusztustalan ember vagyok mert nem írok annyi smilet amennyit ő ír és azóta hozzám sem szól. Akár mennyire is hihetetlennek hangzik én se hiszek még a szememnek sem de ez az igazság.
2021. febr. 24. 09:44
 14/52 A kérdező kommentje:
11 és 12 nagyon szépen köszönöm. Ezentúl beleállok a vitába, ugyan is ma reggel is belementem a vitába. Úgy döntöttem, hogy személyesen megmondom neki, hogy nem akarok tőle semmit és vissza adok neki mindent. Úgy is jön 1 hét múlva. Így tisztességesebbnek érzem, mint neten megmondani.
2021. febr. 24. 09:48
 15/52 anonim ***** válasza:
98%
Ne foglalkozz anyáddal.Pukkad egy ideig de majd ráhagyja.Nehogymár ő mondja meg hogy kibe kell beleszeretned!Ez nevetséges!Nem vagy gusztustalan csak ne hagyd magad irányítani és ne írj többet egy szót sem a srácnak mert azt biztatásnak veszi és reménykedik ez a baj.Anyád pedig nem normális,ne haragudj de ez nem normális dolog amit csinál
2021. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
92%
S akkor mi van ha elfogadott valami csokit, virágot azzal lefoglalázták a csajt? Ébresztő! Írd meg a srácnak, hogy nem akkarsz semmit. Majd duzzog 1-2 hónapig anyukád. Ha a másik családban normális emberek élnek, akkor nem fognak emiatt haragudni. De ha igen, akkor is szard le. Ha nem normálisak, kiderül. A srácnak is ciki, hogy ilyen családi barátnál próbálkozik. Lehet ott is nyüstölik a szülei, hogy jaj, de cuki buli ez.
2021. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
88%
Nem, vagy gusztustalan, de én az ajándékot sem fogadnám el tőle
2021. febr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy gusztustalan, de hülye, az igen.

Miért hagyod a családodnak, hogy beleszóljanak a szerelmi életedbe? Nekik aztán végképp semmi közük ahhoz, hogy te kivel akarsz lenni, és kivel nem, szóval szerintem mondd meg nekik, hogy te nem akarod ezt a csávót, és ennyi, ebbe nincs beleszólásuk, had duzzogjanak, ha akarnak.

Viszont mondd meg a csávónak is, hogy téged ő nem érdekel úgy, ne álltasd, mert ez rohadt szar érzés lehet neki, és ha még egyszer ajándékot szeretne adni, akkor ne fogadd el, mert miért fogadnád?

Ha kézzel fogható, nem édesség ajándékot adott, akkor szerintem azt is illene visszaküldeni neki.

2021. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:
88%
Nem
2021. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
99%
Beszélj a sráccal nyiltan, mondd meg neki, hogy barátként tekintesz rá, mondd meg neki, hogy reméled, hogy talál egy olyan lányt, akivel boldog lesz és ennyi.
2021. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!