Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
98%
Ha tényleg nem akarsz tőle semmit, akkor ezt közöld az egész családdal, meg a sráccal is és ne fogadj el semmit tőle, ne is kommunikálj vele. Anyád meg mond amit mond, állj a sarkadra!
2021. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim válasza:
32%
Ha valós ez a kérdés akkor a gusztustalan jelző is kevés rád. Nem akarsz tőle semmit de azért fullra sugárzod felé hogy van esélye mert hogy elfogadod az ajándékokat és csevej alatt küldözgeted a pirulós smilekat.... És akkor a női nemtől ne undorodjanak meg egyes férfiak. Én is azt tudom mondani mint a 3-as hogy GRAT! Rendkívül értékes vagy. Az meg egy külön vicc hogy az anyád és az öcséd döntik el hogy neked ki legyen a párod. Ha lesz majd egy kapcsolatod azt is megparancsolják majd hogy hogyan párosodjatok ? Milyen pózokban meg milyen tempóban stb ? És követni fogod majd az utasításaikat hogy ne legyen otthon 2 hét vitatkozás ?
2021. febr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
46%
Te nem az a csaj vagy akinek a sógornője nem megy csirkepucolásra és ezért anyáddal utáljátok? 😅
2021. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
98%

Az õszinteség mindig többet ér,mint a szinészkedés.

Az anyud meg szálljon le rólad!

2021. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
98%
Anyámnak megmondanám, hogy na én ezt most fejeztem be! Nem érdekel a srác, nem akarok vele beszélni, és letiltanám. Anyámat szóban, a srácot fizikailag is. Mit kell ezzel játszani, a srác meg totál lúzer, hogy nem érti a szép szót, lehet, hogy anyud a háttérben bíztatja, hogy egyszer csak beadod a derekad, állítsd le őket, vagy mit kéreted már magad, jesszusom.
2021. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
79%
Valóban gusztustalanság ajándékot elfogadni ha tudja az ember, hogy az ajándékozónak célja van, ot meg nem erdekli
2021. febr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
98%
Mondd anyádnak, hogy mozduljon rá ő a srácra, ha ennyire azt akarja, hogy családtag legyen.
2021. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
98%

Anyád a gusztustalan, hogy megszabja, kivel járj.

Én a helyedben az egyetem után menekülnék otthonról.

2021. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
98%

Nincsenek meg nálatok a szemèlyes határok. Azt kell először megértened, hogy Senkinek Nincs Joga Helyetted Dönteni. Csak te számítasz abban, hogy kivel vagy szívesen, és kinek a közeledéde esik jól. És csak azét fogadd el. Itt nincs helye elvárásnak, külső nyomásnak. Jogod van nem-et mondani. Bárkinek, bármire. Ezt erősítsd magadban, és tisztázd a fiúval, hogy szó sem lehet róla, hogy te bármit akarj tőle. Ezt legyen szíves tiszteletben tartani, és nem kicsikarni reakciókat tőled. Ne akarjon teherré válni.

Te pedig koccolj ebből a beteg közegből, amint lehet.

2021. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, nem olvastam a válaszokat, de adj már csórónak egy esélyt:(

Nem hiszem hogy bánnád azért:D

2021. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!