Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagy gusztustalan. Szerintem itt anyudnak nem is azzal van a baja, hogy áltatnád a srácot, hanem hogy miért nem adod be a derekadat neki.


Írtad, hogy tőmondatokban meg kissé kelletlenül, alap szinten válaszolgatsz neki - szerintem ha valaki nem egy barlangban élt eddig, észre kéne vennie hogy a másik messze nem annyira lelkes mint ő és kelletlenül válaszolgat... A kérdező részéről jogos, én se azzal kezdeném egyből hogy "Figyelj Pityu ne írj többet nem érdekelsz" főleg ha ott a nyomás, hogy a család barátja. De kénytelen leszel nyíltan megmondani neki, mert úgy látszik nem veszi észre magát.


Az ajándékot elfogadni meg nem akkora tragédia szerintem, persze jobb lett volna ha nem. Nyilván benne volt anyud unszolása is, meg pl. valaki olyan, hogy nem akarja megbántani a másikat/nehezebben mond nemet, de mint írtam, itt már csak ez a megoldás maradt.


Anyukádat meg állítsd le.

2021. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
77%
Anyud dugjon vele
2021. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!