Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

#30 leírom Neked privátban, hogy mi is van ami miatt nem akarok tőle semmit.


A többieknek köszönöm. Anyummal ha lenyugszik és lehet vele értelmesen beszélni, megmondom neki hogy szálljon le a magán életemről.

Sajnos még van 3 évem az egyetemből (5 éves szak), amint végzek és persze közben is fogok majd nézelődni az utolsó évemben, de amint le diplomázok egyből keresek munkát és albérletet ez biztos.

2021. febr. 24. 11:52
 32/52 anonim ***** válasza:
75%
Uhh ez komoly, esetleg nekem is elküldöd, hogy miért nem szeretnél tőle semmit? (Korodbeli vagyok)
2021. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
97%
tipikus nice guy. szakítsd meg vele a kapcsolatot, mielőtt esetleg agresszív lesz a visszautasítás miatt.
2021. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell privátban irkálni?

Simán leírhatnád egy névtelen fórumon, hogy büdös a szája, vagy csak simán nem jön be neked. Még azt is elfogadnánk, hogy a lányokat szereted, de ez a titkolódzás, amikor a kutya nem tudja, hogy ki vagy, nem frankó!

2021. febr. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
98%
Ne adj esélyt, ha nem akarsz tőle semmi, nem szociális bizottság ez, de mi a gond, leírod?
2021. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
64%
Írd le nekem is, légyszi. Nagyon kíváncsi vagyok.
2021. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne fogadd el az ajándékot és mivel nem érti hogy legfeljebb barátok lesztek, szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ez így fair és tiszta. Amit most csinálsz az viszont tényleg gusztustalan.
2021. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%
Tényleg írd már le, hogy mi a gond vele, látod, sokakat érdekel...
2021. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
79%
Anonim kérdésnél nyugodtan kiírhatod ide is. Mi értelme a kérdésnek, ha nem írsz le mindent, hogy válaszolni tudjunk?
2021. febr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
68%

Mond meg a srácnak,hogy ne haragudjon,de köztetek nem lesz semmi, ne küldözgessen semmit köszönöd szépen.

Tényleg elég fura,ha elfogadod a barátságát az ajándékait mégis ilyen véleménnyel vagy róla.

Akkor kerek perec mond meg a nemet,ne beszélgess vele.

Nő és férfi közt nincs barátság max az egyik fél részéröl elfolytott érzelmek.

2021. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!