Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg gusztustalan lennék?

Tényleg gusztustalan lennék?

Figyelt kérdés

Anyám azt mondta, hogy gusztustalan vagyok. Mert van egy srác, aki a család barátja és nyáron nálam bepróbálkozott én meg vissza utasította (ebből is 2 hét vita volt itthon). Azóta meglepett mindenféle ajándékkal még Valentin napkor is. Persze az anyám és az öcsém kedvéért elfogadtam. (hogy ne legyen balhé, sokat stresszeltem az egyetem (vizsga stb) miatt, nem hiányzott a családban is a vita) Most az a baja, hogy nem küldözgetek pirulós smile-kat a srácnak (max 1-2-t küldök, ő meg szinte minden mondata után). Meg azt is mondtam, hogy ha megint bepróbálkozik, akkor visszautasítom (nincs vele bajom, de nem tudnék elképzelni vele egy kapcsolatot). Erre azt mondta, hogy gusztustalan vagyok vele...

Hozzátenném, hogy jó okom van arra amiért nem akarok tőle semmit. Csoda, hogy csak barátnak elfogadom.

Tényleg gusztustalan lennék?



#lány #anya #pasi #gusztus #22 évesek vagyunk
2021. febr. 24. 09:12
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
95%

Mond meg anyukádnak, ha ennyire tetszik neki, akkor járjon vele ő.

Egyáltalán nem vagy gusztustalan, elég nagy nyomás van rajtad, anyukád gusztustalan inkább ezzel a viselkedéssel.

Kitartást és állj bele nyugodtan a vitába, ha meg is bánt anyukád, akkor is úgy jössz ki belőle, hogy a te akaratod érvényesül és nem pofázhat bele senki az életedbe és ez az ami számít.

2021. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
36%
Igen, az vagy. Akitől nem akarok semmit, attól ajándékot sem fogadok el, sőt, még az anyám kedvéért sem jópofizok vele.. Azt ajánlom, szedd össze magad, mert ennél csak rosszabb leszel!
2021. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
54%

Tobben leirtak mar hogy ne szeditsd tovabb

Ferfikent is eleg szarul esik futni a felesleges koroket tapasztalatbol mondom,

Biztos hogy jol esik amikor nincs senki aki tetszik neked es vannak olyan sracok akik csapjak a szelet de legyel mar hatarozott

Utalom az ilyen lanyokat pontosan ezert (es nem altalanositani akarok)

Undorito dolog, vagy adj neki egy eselyt vagy koptasd le hatarozottan, a szuleid meg nehogy mar megmondjak hogy kivel jarsz

De nekik is elmondhatod hogy miert nem akarsz tole semmit hatha megertobbek lesznek

2021. febr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
40%
nem tudom ki mit olvasott, de nem a srác minősítette így a kérdezőt hanem a kérdező anyja. az, aki miatt a kérdező "undorítóan" viselkedik a sráccal.
2021. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
81%
Ugye tisztában vagy vele, hogyha anyád nyomására esetleg összejönnél bárkivel is, akivel nem akarsz, azzal elvárná hogy nemi kapcsolatot is létesíts vele. Kicsit nyersebben, add oda a tested egy random férfinek, mert anyád azt mondja. Elég beteg dolog ez. Ne hagyd magad, a te lelked, a te tested, a te mentális egészséged - a te döntésed, senki másé!
2021. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező az mit jelent, hogy anyukád szerint jól járnál vele?

Amugy nem tudom hol olvastak egyesek hogy hulyited, amikor világosan megmondtad neki, hogy max haver lehet. Ha ezek után ajándékokat küldözget vessen magára, én se pazarolnek még arra is plusz időt hogy visszacipeljem neki

2021. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
26%
Valentin napon milyen stressz ér vizsga miatt, mikor már rég vége a vizsgaidőszaknak???
2021. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy az!
2021. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
10%

Sok nő így van ezzel.

A pasi nem érdekli, csak a pénze.

Undorítóak.

2021. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kár ámítani a srácot, főleg ha nem veszi a lapot, azzal hogy elfogadod az ajándékát csak megerősíted a fura elképzelését. Helyedben kerek-perec megmondtam volna, hogy ebből barátság sem lehet, mert látszik, hogy ő részéről ez nem elég és így elég fura lenne a barátsága.
2021. febr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!