Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Idén leszek 29 éves és soha nem volt barátnőm se de mai napig szülőknél lakok. Körübelül 20 éves korom óta dolgozok és kb. 15 milliót tudtam ez ideáig gyűjteni. Ebből a 15 millióból még egy panellakás árát sem tudnám kifizetni illetve én egy kertes házat akarok venni és hitel nélkül. Tehát gyűjtenem kell. Mivel a szülők nem tudják nekem állni sem az önerőt sem eygy kis plussz pénzt ezért én magam gyűjtőm de ez ahhoz vezet hogy mai napig szülőknél kell hogy éljek. A szüleim viszont naponta mondják hogy költözzek el meg ez meg az. De egyszerűen lehetőségem sincs rá. Szóval mit tegyek? Költözzek el és az életben nem lesz kertes házam vagy maradjak még otthon és gyűjtsek még kb 20 millió forintig és aztán egy kisebb hitellel tudnék venni egy kisebb kerets házat. Viszont akkor még 3-4 évig kell hogy a szülőknél lakjak és pénzeljenek.
2021. ápr. 6. 13:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/103 anonim ***** válasza:
100%

Kaptal valaszt, maradsz anyu nyakan 50 eves korodig , mert nem vagy kepes atlatni , hogy valtoztatni kell az elkepzeleseiden.

Luzer...ja nem voltam tragar, csak oszinte mert egyszeru vagy mint egy faek , gondoltam igy majd megerted, hogy el vagy tevedve.

2021. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/103 A kérdező kommentje:
Tehát én vagyok a lúzer amiért egekbe vannak a lakásárak egy jo par eve? En vagyok a luzer amiert nem keresek havi 1 milliot amivel kitudnam fizetni a hitelt meg házat? En vagyok a luzer amiert szegeny csaladba szulettem bele? Akkor te is luzer vagy es tudod miert? Mert nem nyerted meg a lottot es nincsenek milliardjaid ezert vagy luzer. Mostani vilagban csak pénzzel lehet lépni feltudod ezt fogni? A magyar gazdasag a beka segge alatt van es rengetek a munkanelkuli. A kormany maffia modszerrel mukodteti ezt az orszagot. Ezert nem tud egy fiatal házat venni. Egy velem egykorut sem ismerek akik 0rol vettek hazat egyedul tamogatas nelkul 28-29 evesen egy fiatalt sem.
2021. ápr. 7. 11:59
 93/103 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem fogod fel, hogy nonszensz, amit mondasz. 15 millióért nem fogsz találni pesti, normális házat, mert nincs, te is tudod.

Menj el katonának, fél év Koszovó, rögtön lesz (fél év alatt!!) + 4 milliód (enni, ruhát és szállást kapsz). Nyelvet beszélned nem kell, lelőni ott nem fognak, az edzések miatt lesz egy kis kinézeted is. Csinálsz 3-4 kört és kész is vagy.

2021. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/103 anonim ***** válasza:
100%
Igen te vagy , mert ha akarnal vehetnel , igaz nem belvarosit, de perem keruletbe vagy 10 km korzetbe siman. Az osszes konyvelo ismerosom (marpedig 15 ev vengedlatozas utan van par akiket a melohelyeken ismertem meg) mind masodallasban adobevallasokat gyartanak mindenfele, jopenzert . Ugyhogy a beveteledet is tzdnad novelni ha lenne egy kis ratermettseged. Azt sem ertem miert ragaszkodsz ennyire pesthez ha latod , hogy az nem eletkepes otlet.
2021. ápr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/103 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy nem talalok es felfogom. De ti irjatok azt hogy akkor is lepjek is koltozzek el mikozben lehetetlenseg. Csak ugy erheto el ha fixen netto 800 ezres keresetem van havonta. Csak igy erheto el.
2021. ápr. 7. 12:07
 96/103 anonim ***** válasza:
100%
Egyelek meg, koltozz mashova. Miert ragaszkodsz ennyire pesthez. A szuleidnek is teher vagy mar. Lepj es koltozz . Neha el kell engedni az elkepzeleseinket , na ez most pont az a helyzet.
2021. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/103 A kérdező kommentje:
Mert ha egyedul elkoltozok videkre mert nem tudnek bejarni kocsi nelkul. Illetve egyedul elni meg maganyos. Szoval en nar dontottem veszek egy kocsit a 15 milliobol es nyitok majd egy vallalkozast meg eloszort baratnot keresek majd aztan ha talaltam raer utana elkoltozni.
2021. ápr. 7. 12:13
 98/103 anonim ***** válasza:
100%

XDDDDDDDDDDD

Te nagyon okos! Itt mindenki arra gondolt, hogy költözz el egy másik városba és dolgozz ott :D :D :D

2021. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/103 anonim ***** válasza:
100%

Kifogas az megint van. Van am tomegkozlekedes. Pont h pesten a legjobb , ismeroseim 80 szazaleka nem autozik pesten mert az horror, inkabb bkv az fain. De hat neked magyarazhat az ember.

Es mit gonolsz a baratno majd szivesen nyomorog veled anyaddal a panelban ? 😆

Ja nem nert a 30 eves nok kulon elnek mar majd jarsz te hozza ;)

2021. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/103 anonim ***** válasza:
100%

Mar tegnap is keso lett volna elkoltozni. Te tenyleg nem latod be , hogy a szuleidnek ez ugy nem jo ?

Miert vagy ennyire onzo ?

2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!