Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Anyám megkérdezte, hogy megmelegítse-e a krumplit. Én mondtam, igen, mert akkor akartam enni. Ekkor rávágta, hogy én is megmelegíthetném. Erre azt mondtam, hogy ha már megkérdezte, melegítse meg, meg hogy persze, ha apám kérné, egyből ugrana neki, hogy megcsinálja. Akkor ő azt felelte, hogy hát igen, mert ő keresi a pénzt. Hát basszus, én meg a lánya vagyok. Normális ez a gondolkodás?
2021. ápr. 11. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
86%

"normális ez a gondolkodás?" Mármint, hogy apudnak mindent első szóra megcsinál, neked meg nem. Nos elég elavult, de sajnos ilyen a patriarchátus, szép lassan kikopik a szokásból. Ha neked nem tetszik, majd te másképp kezeled az ilyen helyzeteket családalapítás után.


"Szerintetek hogyan álljak ehhez?" HÁT SEMMI KÉPP SE ÍGY!!! Van egy említésre nem méltó probléma, bolhából elefántot csinálsz, és feljössz gyk-ra kibeszélni magadból, megerősítést keresve. Aki leírja, hogy nem jó a hozzáállás, azt lepontozod és azt mondod nem érdekel a véleményük. Akkor minek írod ki? Nem védem anyukádat, tényleg felesleges megkérdezni, hogy melegítsen-e, ha nem akar segíteni benne, de akkor mész megmelegíted magadnak és pont. Nem ülsz a gép előtt egész álló nap és vadidegeneknek mesélgeted.

2021. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Ja és még valami 38. Ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket tudsz feltenni, és válaszolni más kérdéseire. Relatív, hogy itt mi hülyeség, és mi nem. Nem mindenki gondolkodik úgy, mint te.
2021. ápr. 11. 21:30
 43/72 anonim ***** válasza:
49%
#42: 👍👍👍
2021. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 A kérdező kommentje:
42. Egy részt igazad van, másrészt félreértetted. Nem megerősítést keresek és mindenki véleménye érdekel, aki normálisan hozzá tud szólni, és nem csak azért ír, hogy belém kössön. Csak azt akarom megérteni, hogy miért így gondolkodik valaki.
2021. ápr. 11. 21:36
 45/72 anonim ***** válasza:
75%
42-es vagyok. Lehet nem az a lényeg, hogy apud pénzt keres, hanem hogy munka által keresi azt. Te meg kiakadsz, ha ételt kell melegítened. Ha én ezt látnám a lányomon én is mindent elkövetnék, hogy tevékenykedésre sarkalljam :)
2021. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 A kérdező kommentje:
48. Értem, köszönöm! Ezen elgondolkodom.
2021. ápr. 11. 21:43
 47/72 A kérdező kommentje:
Hoppá... A moderátorok már meg is tették a feladatukat. c:
2021. ápr. 11. 21:45
 48/72 A kérdező kommentje:

"42-es vagyok. Lehet nem az a lényeg, hogy apud pénzt keres, hanem hogy munka által keresi azt. Te meg kiakadsz, ha ételt kell melegítened. Ha én ezt látnám a lányomon én is mindent elkövetnék, hogy tevékenykedésre sarkalljam"


(Hogy érthető legyen, ezen gondolkodom el, mivel 1-2 válasz törölve lett)

2021. ápr. 11. 21:49
 49/72 anonim ***** válasza:
52%
Összevissza érthetetlenek lettek a hivatkozások...
2021. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim válasza:

27-es vagyok. En kozel 30 evesen jottem ra, hogy gyakran emg a csaladra se lehet szamitani. Probalj kitartani addig amig nem tudsz elkoltozni, aztan lakhatsz egyedul, vagy lakotarsakkal. Bar a lakotars megint olyen problemakat fog okozni mint amiben jelenleg vagy.


En abban talaltam meg a nyugalmat es boldogsagot hogy egyedul elek.

2021. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!