Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Anyám megkérdezte, hogy megmelegítse-e a krumplit. Én mondtam, igen, mert akkor akartam enni. Ekkor rávágta, hogy én is megmelegíthetném. Erre azt mondtam, hogy ha már megkérdezte, melegítse meg, meg hogy persze, ha apám kérné, egyből ugrana neki, hogy megcsinálja. Akkor ő azt felelte, hogy hát igen, mert ő keresi a pénzt. Hát basszus, én meg a lánya vagyok. Normális ez a gondolkodás?
2021. ápr. 11. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
38%
hát akkor pörögj a popódon....
2021. ápr. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
74%
OK, próbáljuk megközelíteni máshogy, hátha úgy megérted. A szeretetnek semmi köze ahhoz, hogy anyukád kiszolgálja apukádat. Ez csak egy "együttműködési megállapodás" közöttük. Apukád pénzt keres, anyukád ennek fejében kiszolgálja és pont. Nagy valószínűséggel ezt tették régen is az asszonyok, még akkor is, ha cseppet sem szerették a férjüket. Ugyanúgy nem a szeretet hiánya az sem, ha Téged nem ugrál körbe anyukád. Ha szerinted a szeretet kimutatása a kiszolgálás, akkor Te miért nem teszed ezt pl anyukádat? Semmi gond azzal, ha neked nem jön be ez a családmodell, minden jogod megvan hozzá, hogy Te majd más szabályokat vezess be a saját pároddal, de azon teljesen felesleges megsértődni, ha anyukád Téged nem ugrál körbe, mert veled teljesen más a viszonya, más a helyzete, mint apukáddal.
2021. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:

63. Köszönöm, átgondolom.


64. Gratulálok a szövegértelmezésedhez. A paraszti viselkedésről (bunkóságról) beszéltem, nem a földművelő emberekről. És ha te hisztiről beszélsz, az még önmagában nem ütközik a szabályzattal. Innentől kezdve a jelentéset értelmetlen.

2021. ápr. 11. 23:06
 64/72 A kérdező kommentje:
Amúgy is mindegy már, hogy jelentve van vagy nincs. A válaszomat megkaptam.
2021. ápr. 11. 23:09
 65/72 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jó lenne, ha mi, válaszolók is (le)pontozhatnánk a fölényeskedő kérdezőt!
2021. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 A kérdező kommentje:
67. "A gyakori kérdések nem ezért van."
2021. ápr. 11. 23:20
 67/72 A kérdező kommentje:
67. Meg különben is mire mennél vele? Én lesz*rom, kinek hány százalékban hasznos a válasza.
2021. ápr. 11. 23:23
 68/72 anonim ***** válasza:
67%

"Nagyon jó lenne, ha mi, válaszolók is (le)pontozhatnánk a fölényeskedő kérdezőt!"



Ezt tényleg be kéne vezetni...!

Elképesztő, amilyen arrogáns módon tudnak egyesek reagálni (nem csak az itteni kérdező) ha nem olyan választ kapnak, amit elvárnának....

2021. ápr. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
15%

Mert ő ilyen, pont.


Fogadd el, és ne problémázz rajta. Ha a fejed tetejére állsz, akkor is ez lesz.

2021. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:
69. Azt azért megkérdezem tőled, hogy annak meg mi értelme lenne? A válasz hasznosságád kell pontozni, nem a stílust. Így is hülyeség ez az egész pontozás, mert nem mutat valós képet a válasz helyességéről. A legostobább embernek is pont úgy joga van pontozni, mint annak, akinek már két diplomája is van. Általában mindenki a szubjektív véleményével jön, ki dönti el, hogy abból mi hasznos a kérdezőnek és mi nem? Egyébként van különbség egy összeszedett vélemény és a kötözködés között. Mert arra, hogy "közöd?", "a gyereknek kuss", "ostoba vagy", stb. mi a fenét kéne reagálnom? Amikor egyszerűen csak nem értek valamit.
2021. ápr. 12. 11:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!