Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Szerintetek hogyan álljak ehhez?

Figyelt kérdés
Anyám megkérdezte, hogy megmelegítse-e a krumplit. Én mondtam, igen, mert akkor akartam enni. Ekkor rávágta, hogy én is megmelegíthetném. Erre azt mondtam, hogy ha már megkérdezte, melegítse meg, meg hogy persze, ha apám kérné, egyből ugrana neki, hogy megcsinálja. Akkor ő azt felelte, hogy hát igen, mert ő keresi a pénzt. Hát basszus, én meg a lánya vagyok. Normális ez a gondolkodás?
2021. ápr. 11. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
52%
Ki mondta neked h egy csaladban mindenkinek egyforma joga van?
2021. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
XD
2021. ápr. 11. 21:53
 53/72 A kérdező kommentje:
52. Én ezt gondolom. Különben minek valakinek gyerek, ha legalább annyira nem szereti, mint a párját? De most már nem ez a lényeg. Te is tegyél majd különbséget a gyerekeid és a párod között, aztán ne csodálkozz, ha egyiköjük sem akar veled beszélni a problémáikról.
2021. ápr. 11. 21:55
 54/72 A kérdező kommentje:
51. Hát igen. Mondjuk szerintem egy lakótárshoz mégsem fogsz kötődni annyira, mint egy anyához, úgyhogy annyira rosszul se fog esni.
2021. ápr. 11. 21:57
 55/72 anonim ***** válasza:
43%
54. Aha... tehát veled is kellene szexelnie, mert másképp nem ugyanúgy szeret, mint apádat?? 🤣🤣🤣🤣
2021. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
56. Áruld már el nekem, hogy a jóistenbe jön ide a szex. Nem vagy képes felfogni, hogy én mire gondolok?
2021. ápr. 11. 22:01
 57/72 anonim ***** válasza:
48%

Görbe tükröt tartok eléd!


Rohadtul nincs közod ahhiz h anyád és apád között milyen kapcsolat van.


Az meg rólad állít ki szegenységi bizonyítványt, higy az anyai szeretetet kizárólag a te kiszolgálásodban méred.

2021. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Na jó... A kérdésem lényege az volt, hogy egy anya miért ilyen indokkal ("ő keresi a pénzt") tesz különbséget a férje és a lánya között, és ez valahogy a végére megfogalmazódott. A krumplis eset csak egy példa volt (a sok másik eset közül). Illetve még az zavart, hogy ha valaki megígér valamit, akkor abból később miért csinál problémát. A jelenlegi 45. válaszoló pedig segített valamennyire megérteni számomra ezt a dolgot. Innentől kezdve a további kötözködésre nem vagyok kíváncsi, de ha valaki tud még írni valami hasznosat, lekezelő stílus nélkül, akkor azt még szívesen elolvasom.
2021. ápr. 11. 22:19
 59/72 anonim ***** válasza:
75%
Elmondták már előttem: éppen az jutott eszébe.... De mondhatta volna azt is, hogy neked ehhez semmi közöd! De akkor ott verted volna a s.ggedet a földhöz hisztizve...
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 A kérdező kommentje:
60. Tudod, azért anyám nem ilyen paraszt. És vágom, ahhoz, hogy a szüleim egymásnak miképpen fejezik ki a szeretetüket, nincs sok közöm, de ahhoz igenis van, hogy velem miért így viselkedik, amikor más családtaggal nem.
2021. ápr. 11. 22:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!