Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi legyen? Sajnos össze...

Mi legyen? Sajnos össze vagyok zavarodva a fiammal kapcsolatban.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy mi nem vagyunk a legjobb anyagi helyzetben. Tisztességes munkából felnevelem 4 gyermeket, egy lányt férjhez adtam (mármint megszerveztük nekik az esküvőt, segítettünk a lakásban, az életük elkindulásában, stb), és 2 lányomat egyetemre járatom,aminek nagyon örülünk.

A 22 éves fiam azonban most megismertem egy lányt. A lány nagyon rendes, kedves, roppant segítőkész. Viszont most tudtuk meg, hogy rettentően gazdag. Az apja a rendszerváltás után nagyon megszedte magát és azóta is sikeresen működtet több céget és vállalkozást. A lány 23 éves, jogi egyetemre jár, és úgy néz ki, hogy nagy karrier áll előtte. Én és a fiam asztalosok vagyunk, tehát egyáltalán nem az a társadalmi réteg.

Nagyon féltem őt, és bár örvendek annak hogy boldog, megrázott az a hír, amit ma mondott, hogy valamikor nyáron el szeretné jegyezni. A testvérei és a feleségem is furcsán fogadtuk. Félünk, hogy le fogják nézni, hogy nem lesz elég jó nekik, meg attól, hogy sosem fog tudni beilleszkedni és hogy gyötrelem lesz ez az egész.

Mi legyen? Beszéljek vele erről? Ti mit gondoltok a helyzetről? Én első sorban azt akarom hogy ő boldog legyen, másod sorban hogy a család többi tagja is megnyugodjon és vele együtt örülhessünk.



2021. ápr. 13. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

50

Inkább illemből szoktuk. Ha valami ünnep van, akkor szép étkészletet szoktunk elővenni és a legszebb terítő, tányérokat. Olyankor virágot és gyertyát is teszünk az asztalra. De egy hétköznapi ebédhez nem pakoljuk úgy tele.

2021. ápr. 14. 22:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!